Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 18:09

autor: Ender

Little Nightmares 2 Enhanced Edition - next-genowa łatka na PS5, XSX oraz PC za darmo dla posiadaczy gry

W sprzedaży pojawiło się dzisiaj Little Nightmares 2 Enhanced Edition, a więc ulepszona edycja dobrze przyjętego platformówkowego horroru. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 5 i Xboksie Series X|S, w formie darmowej aktualizacji dla dotychczasowych posiadaczy, a także jako samodzielna produkcja.

Little Nightmares II to wydany w lutym klimatyczny platformówkowy horror, będący sequelem gry z 2017 roku. Tytuł dostał właśnie darmową next-genową aktualizację, która wprowadza sporo poprawek do oprawy graficznej na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, a także na pecetach. Produkcja otrzymała pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K na konsolach, deweloperzy poprawili też poziom detali otoczenia i oświetlenie lokacji. Dodali przy tym wolumetryczne cienie oraz odbicia korzystające z ray tracingu. Zmiany nie ominęły również warstwy dźwiękowej, która została ponownie zmiksowana przy wykorzystaniu technologii trójwymiarowego audio w przestrzennych formatach 5.1 i 7.1.

Poprawiona edycja dostępna jest również w formie osobnego wydania gry na PC, PS5 i Xboksach Series X|S, nazwanego Little Nightmares 2: Enhanced Edition. Warto wspomnieć, że tytuł ma polską wersję językową (tylko napisy) i do tej pory twórcom udało się sprzedać ponad milion jego kopii.

  1. Little Nightmares 2 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Little Nightmares 2
  3. Strona internetowa gry Little Nightmares 2