Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2012, 11:20

autor: Sarge

Lista gier firmy Square Enix na targach E3 2012. Brak Final Fantasy Versus XIII

Firma Square Enix na czerwcowych targach E3 w Los Angeles zaprezentuje łącznie siedem gier. Niestety, wśród nich po raz kolejny zabraknie Final Fantasy Versus XIII - produkcji RPG, której deweloping zdaje się dłużyć w nieskończoność.

Firma Square Enix podała listę gier, które zostaną przez nią zaprezentowane na zbliżających się targach E3 w Los Angeles. Wśród siedmiu zapowiedzianych tytułów zabrakło Final Fantasy Versus XIII.

O kolejnej części (będącej swego rodzaju spin-off’em trzynastej odsłony) popularnej serii jRPG słyszymy od wielu lat, ale niestety wciąż brakuje bardziej konkretnych informacji. Zawiedziecie się, jeśli liczyliście na prezentację Final Fantasy Versus XIII na czerwcowych targach E3. Firma Square Enix najwyraźniej nie zamierza pokazywać niczego nowego, a fani znowu będą musieli obejść się smakiem.

Lista gier firmy Square Enix na targach E3 2012. Brak Final Fantasy Versus XIII - ilustracja #1

Na liście japońskiego wydawcy znalazło się pięć gier od zachodnich deweloperów i tylko dwie tworzone bezpośrednio przez Square Enix. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie tytuły jak Tomb Raider, Hitman: Rozgrzeszenie, czy Sleeping Dogs. Niewątpliwie są to produkcje, na które polscy gracze mogą czekać z największym zniecierpliwieniem.

Gry firmy Square Enix na targach E3 2012:

  • Heroes of Ruin (n-Space) – 3DS
  • Hitman: Rozgrzeszenie (IO Interactive) – PC, PS3, X360
  • Kingdom Hearts: Dream Drop Distance (Square Enix) – 3DS
  • Quantum Conundrum (Airtight Games) - PC, PS3, X360
  • Sleeping Dogs (United Front Games) - PC, PS3, X360
  • Theatrhythm Final Fantasy (Square Enix) – 3DS
  • Tomb Raider (Crystal Dynamics) - PC, PS3, X360

Targi Electronic Entertainment Expo (E3) odbędą się w dniach 5-7 czerwca w hali Convention Center w Los Angeles. Impreza tradycyjnie będzie miejscem, gdzie wielu deweloperów zapowie zupełnie nowe gry, a wcześniej ujawnione produkcje doczekają się prezentacji nowych materiałów lub nawet zostaną udostępnione w grywalnych wersjach.