Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2021, 09:01

Limitowana figurka Aloy za blisko 1600 złotych już w sprzedaży

Dark Horse Direct zaprezentowało kolekcjonerską figurkę Aloy z Horizon: Forbidden West. Imponująca statuetka kosztuje aż 400 dolarów.

W SKRÓCIE:
  • Zaprezentowano kolekcjonerską figurkę Aloy z Horizon: Forbidden West.
  • Gadżet kosztuje blisko 1600 zł.
  • Wyprodukowanych zostanie tylko 2 tysiące egzemplarzy.

W sieci pojawiła się oferta dla największych fanów Aloy z serii Horizon. Firma Dark Horse Direct, zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych gadżetów kolekcjonerskich, zaprezentowała imponującą statuetkę głównej bohaterki gier studia Guerrilla Games. Figurka przedstawia protagonistkę Horizon: Forbidden West w wojowniczej pozie z rozwianymi włosami. Postać została wyposażona w łuk oraz włócznię.

Limitowana figurka Aloy za blisko 1600 złotych już w sprzedaży - ilustracja #1
Źródło: Dark Horse Direct

Wysokość statuetki to blisko 28 centymetrów. Potrzebuje ona więc całkiem sporo miejsca na półce. Za jakość produktu ręczy PureArts, które zaprojektowało i stworzyło figurkę. Firma ta od dawna zajmuje się wytwarzaniem podobnych gadżetów związanych z popularnymi markami.

Jeśli jesteście przekonani co do zakupu, to lepiej się pospieszcie. Do sprzedaży trafiły bowiem tylko 2 tysiące egzemplarzy figurki. Jest ona dystrybuowana za pośrednictwem sklepu Dark Horse Direct. Koszt jej nabycia to 399,99 dolara – w przybliżeniu około 1600 złotych. Wysyłka zamówionych egzemplarzy przewidziana jest na sierpień 2022 roku.