Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2021, 09:01

Limitowana figurka Aloy za blisko 1600 złotych już w sprzedaży

Dark Horse Direct zaprezentowało kolekcjonerską figurkę Aloy z Horizon: Forbidden West. Imponująca statuetka kosztuje aż 400 dolarów.

W SKRÓCIE:
  • Zaprezentowano kolekcjonerską figurkę Aloy z Horizon: Forbidden West.
  • Gadżet kosztuje blisko 1600 zł.
  • Wyprodukowanych zostanie tylko 2 tysiące egzemplarzy.

W sieci pojawiła się oferta dla największych fanów Aloy z serii Horizon. Firma Dark Horse Direct, zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych gadżetów kolekcjonerskich, zaprezentowała imponującą statuetkę głównej bohaterki gier studia Guerrilla Games. Figurka przedstawia protagonistkę Horizon: Forbidden West w wojowniczej pozie z rozwianymi włosami. Postać została wyposażona w łuk oraz włócznię.

Źródło: Dark Horse Direct

Wysokość statuetki to blisko 28 centymetrów. Potrzebuje ona więc całkiem sporo miejsca na półce. Za jakość produktu ręczy PureArts, które zaprojektowało i stworzyło figurkę. Firma ta od dawna zajmuje się wytwarzaniem podobnych gadżetów związanych z popularnymi markami.

Jeśli jesteście przekonani co do zakupu, to lepiej się pospieszcie. Do sprzedaży trafiły bowiem tylko 2 tysiące egzemplarzy figurki. Jest ona dystrybuowana za pośrednictwem sklepu Dark Horse Direct. Koszt jej nabycia to 399,99 dolara – w przybliżeniu około 1600 złotych. Wysyłka zamówionych egzemplarzy przewidziana jest na sierpień 2022 roku.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej