Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lutego 2021, 17:13

autor: Ness

Oficjalny zwiastun wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości

Zwiastun pełen mroku oraz patosu, czyli Liga Sprawiedliwości w wersji Zacka Snydera zbliża się wielkimi krokami. W trailerze m.in.: Joker, Darkseid oraz gigantyczna rozwałka.

Parę godzin wcześniej, niż było to zapowiedziane, otrzymaliśmy zwiastun wersji reżyserskiej (tzw. Snyder Cut) filmu Liga Sprawiedliwości. Trailer pokazuje to, czego mogliśmy się spodziewać po Zacku Snyderze. Dużo wzniosłości, mroku oraz patosu, czyli zupełne przeciwieństwo produkcji z 2017 roku, za to bliższe temu, co twórca pokazał w poprzednich filmach z bohaterami DC Comics. Materiał przedstawia m.in. nowe wcielenie Jokera granego przez Jareda Leto, Darkseida – jednego z najpotężniejszych superzłoczyńców, a także coś, co łączy nową wersję z tą sprzed 3 lat, czyli rozwałkę na gigantyczną skalę.

Premiera odbędzie się wyłącznie w serwisie streamingowym HBO Max 18 marca 2021 roku. W Polsce film pojawi się na platformie HBO GO. Wbrew poprzednim zapowiedziom, produkcja ukaże się w formie czterogodzinnego filmu, a nie miniserialu podzielonego na 3-4 odcinki.