Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2021, 13:35

autor: AlexB

Letnia wyprzedaż 2021 w World of Tanks

W Sklepie premium oraz w sklepie wewnątrz sieciowej gry World of Tanks trwa Letnia wyprzedaż (ang. Summer Sale 2021). W jej ramach codziennie do 23 lipca będą pojawiały się oferty na jeden płatny czołg. Nie brakuje też innych atrakcji.

W SKRÓCIE
  1. W grze World of Tanks trwa Letnia wyprzedaż (ang. Summer Sale 2021).
  2. W jej ramach można między innymi kupić czołg premium lub wziąć udział w misji dnia.
  3. Wydarzenie potrwa do 23 lipca.

Okres letnich wyprzedaży to nie tylko promocje na platformach cyfrowej dystrybucji. W trakcie wakacji również w grach sieciowych można znaleźć rozmaite oferty specjalne. Jedną z nich przygotowało studio Wargaming dla swojego wieloosobowego hitu skupiającego się na bitwach pancernych, czyli World of Tanks. Otóż wczoraj w owej produkcji wystartowała Letnia wyprzedaż. Trwa ona zarówno w Sklepie Premium, jak i w sklepie wewnątrz tytułu.

Główną atrakcją tej promocji są rzecz jasna czołgi premium. Codziennie, aż do 23 lipca, będą pojawiały się okazje na jedną tego typu maszynę. Otrzymacie 24 godziny na skorzystanie z każdego z nich (dopiero ostatni pozostanie dostępny przez tydzień). Zmiany oferty będą miały miejsce o godzinie 8:00 czasu polskiego.

Obecnie w ramach wyprzedaży możecie zakupić ciężki czołg VIII 50TP Prototyp z polskiego drzewka, wraz z w pełni wyszkoloną załogą, miejscem w garażu i misją 5x PD.

Letnia wyprzedaż 2021 w World of Tanks - ilustracja #1
Skusicie się na oferty z letniej wyprzedaży WoT?

Same oferty na maszyny premium to jednak nie koniec atrakcji zorganizowanych w ramach Letniej wyprzedaży w WoT. Możecie także wykonywać tzw. Misje dnia, co jest nagradzane rozmaitymi fantami „umilającymi rozgrywkę”. Przed przystąpieniem do ich wypełniania musicie jednak pamiętać, by najpierw je przyjąć w menu głównym, w wyskakującym okienku po wejściu do gry po raz pierwszy w danym dniu lub w dowolnym momencie przez stoisko z kalendarzem w Waszych garażach. W tych miejscach znajdziecie również wszelkie szczegóły na temat zadań.

Ponadto przez okres trwania Letniej wyprzedaży wszelkie zestawy ze Sklepu Premium World of Tanks będą oferowały dodatkową zawartość. Mowa tu o trzech elementach wyposażenia zamontowanych w pojazdach bez żadnych dodatkowych opłat. Ich typ jest zależny od rodzaju pojazdu. Jeśli chcielibyście je wymienić, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście skorzystali z zestawów demontażowych. Trzy są oferowane bezpłatnie wraz z każdą ofertą dzienną w Sklepie premium.

Jeśli w trakcie trwania Letniej promocji w WoT Waszą uwagę przyciągnie jakiś zestaw, w którym znajduje się już posiadany przez Was pojazd, to nic straconego. Otrzymacie stosowną rekompensatę w postaci m.in. równowartości maszyny w złocie. Wszelkie dodatkowe szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Przypominamy, że World of Tanks w wersji głównej jest obecnie dostępne wyłącznie na PC. Niedawno tytuł zadebiutował na platformie Steam. Niestety, z tego wydania mogą cieszyć się jedynie nowi gracze, co spowodowało pewne kontrowersje. Szerzej o tej sprawie przeczytacie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry World of Tanks
  2. World of Tanks – poradnik do gry