Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 września 2023, 15:10

Lekka, szybka i uwielbiana przez użytkowników. Ta myszka to idealny wybór

Skorzystaj z błyskawicznych okazji na peryferia Logitech. Sprzęt uznanego producenta można właśnie kupić z nawet kilkunastoprocentowym rabatem. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się mysz Logitech Pro X Superlight.

Źródło fot. Logitech; materiały promocyjne
i

Każdy, kto chce ulepszyć swoje stanowisko komputerowe, powinien zainteresować się błyskawicznymi okazjami w sklepie internetowym Amazon.pl. Właśnie teraz w obniżonej cenie można kupić myszki, słuchawki oraz klawiatury firmy Logitech, czyli jednego z najbardziej uznanych producentów peryferiów komputerowych. Doświadcz grania w lepszej jakości i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

Myszka Logitech Pro X Superlight

Dzięki myszce bezprzewodowej nie będziesz ograniczał swoich ruchów zahaczającym o wszystko kablem. Logitech Pro X Superlight jest myszką bardzo lekką, bo ważącą zaledwie 63 gramy. Co najważniejsze, pomimo zmniejszonej masy jest tak samo wydajna, pozwalając doświadczyć rozgrywki na najwyższym poziomie.

Lekka, szybka i uwielbiana przez użytkowników. Ta myszka to idealny wybór - ilustracja #1
Źródło: Logitech; materiały promocyjne

Natomiast dedykowany czujnik Hero25k i specjalnie zaprojektowana podstawa gwarantują precyzję każdego ruchu. Myszka wyczuje Twoje zachowanie i pozwoli oddać perfekcyjny strzał w każdych warunkach. Na jednym ładowaniu wytrzyma nawet 70 godzin i nawet jeśli podłączysz ją do ładowania, to możesz swobodnie dalej z niej korzystać. W promocji na Amazon.pl Logitech Pro X Superlight jest dostępne za jedyne 399 zł.

Kup myszkę Logitech Pro X Superlight za 399 zł

Pozostaje okazje Logitech na Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej