Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 września 2023, 13:25

Ta prześliczna klawiatura mechaniczna kupiła mnie w całości. W tej cenie szybko znika z półek

Poręczna klawiatura mechaniczna, która sprawdzi się w każdej grze i zabierzesz ją zawsze ze sobą. XPG Summoner Mini to wyjątkowe urządzenie w okazyjnej cenie. Ciesz się wygodną rozgrywką w każdych warunkach.

Źródło fot. XPG; materiały promocyjne
i

Kompaktowe klawiatury mechaniczne są zdecydowanie jednymi z najlepszych urządzeń, jakie można sobie sprawić do komputera. Niewielki sprzęt jest równie wygodny, co pełnowymiarowa klawiatura, a jednocześnie pozwala na większą swobodę w użytkowaniu. Właśnie taka jest klawiatura mechaniczna XPG Summoner Mini – to nie tylko funkcjonalny sprzęt, ale również świetnie wyglądający.

Klawiatura mechaniczna XPG Summoner Mini

Aspektem rzucającym się w oczy już na początku jest oczywiście rozmiar. XPG Summoner Mini występuje w formacie 60, co oznacza, że jej wielkość stanowi tylko 60% standardowej wielkości klawiatury. Dzięki temu XPG Summoner Mini zajmuje niewiele miejsca na biurku oraz w plecaku, gdy zabierzesz ją ze sobą w podróż. Dodatkową zaletą jest odłączany kabel USB-C. Oznacza to, że Twoją klawiaturę zasili dowolny przewód.

Ta prześliczna klawiatura mechaniczna kupiła mnie w całości. W tej cenie szybko znika z półek - ilustracja #1
Źródło: XPG; materiały promocyjne

XPG Summoner Mini w przedstawionej promocji posiada klawisze z przełącznikami OUTEMU Red. Dzięki nim możesz dowiedzieć się, dlaczego klawiatury mechaniczne są lepsze od membranowych oraz jak krótki mają czas reakcji – przy jednoczesnej niskiej cenie całego urządzenia. To wszystko z efektownie wyglądającym podświetleniem RGB.

Teraz macie okazję nabyć klawiaturę mechaniczną XPG Summoner Mini w jeszcze niższej cenie. W specjalnej ofercie urządzenie kosztuje 99,99 zł.

Więcej ciekawych ofert oraz promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej