Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2015, 18:02

autor: Bard

LawBreakers - zobacz gameplay w nowej grze Cliffa Bleszinskiego

LawBreakers to niedawno zapowiedziana przez studio Boss Key Productions strzelanka free-to-play. Projekt Cliffa Bleszinskiego, założyciela firmy znanego między innymi z gry Gears of War, doczekał się właśnie niespełna półtoraminutowego zwiastuna rozgrywki.

Zapowiedź LawBreakers prezentuje spory fragment dynamicznej rozgrywki. - Nowa gra twórcy Gears of War ze zwiastunem rozgrywki - wiadomość - 2015-08-28
Zapowiedź LawBreakers prezentuje spory fragment dynamicznej rozgrywki.

LawBreakers to pierwsza gra tworzona przez studio Boss Key Productions. Tytuł ma się ukazać w 2016 roku. Fabuła produkcji skupia się na obrazie Ziemi po destrukcji Księżyca. Katastrofa spowodowała patologiczne zachowania grawitacji oraz sił natury - trzęsienia ziemi zniszczyły całe metropolie. Walka toczy się między "Law" oraz "Breakers", stróżami prawa i kartelami siejącymi chaos w futurystycznym świecie.

Pierwsze konkretne informacje dotyczące LawBreakers pojawiły się w środę, kiedy twórcy opublikowali pierwszą zapowiedź produkcji. Na najświeżyszym materiale widać jedną z lokacji, które pojawią się w grze – Grandview, miejsce położone w wielkim kanionie. Na trailerze wymienione są postacie, które zobaczymy w grze: zabójczyni Kitsune, ciężkozbrojny Breacher, wyposażona w jetpack Maverick oraz tytan Cronos. Ujęcia przedstawiają bohaterów podczas walki, możemy więc przyjrzeć się ich broni i unikatowym umiejętnościom, a także rozpoznać, który z powyższych w LawBreakers jest "dobrym", a kto "złym" bohaterem.

Cliff Bleszinski to znany amerykański projektant gier wideo. Po odejściu ze studia Epic Games, gdzie pracował między innymi nad Gears of War czy Bulletstorm, otworzył swoją własną firmę - Boss Key Productions. LawBreakers to pierwszy projekt ekipy.