Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2020, 15:25

autor: Entelarmer

Księżniczki Disneya odtworzone w The Sims 4

Ariel, Jasmine i inne bohaterki filmów Disneya trafiły do The Sims 4. Nie, nie w ramach oficjalnego DLC, lecz jako dzieło fanki udostępnione innym użytkownikom.

Księżniczki Disneya odtworzone w The Sims 4 - ilustracja #1
Bohaterki Disneya nieoficjalnie trafiły do The Sims 4.

Gdyby chcieć wskazać najbardziej kreatywną społeczność graczy, fani Minecrafta bez wątpienia znaleźliby się w ścisłej czołówce. Niemniej również miłośnicy innych produkcji lubią tworzyć własne, mniej lub bardziej skromne projekty. DancingMaenad z serwisu YouTube postanowiła dodać do The Sims 4 księżniczki z filmów Disneya. Efekty jej pracy możecie zobaczyć na grafice udostępnionej przez autorkę w serwisie Reddit, jak również na materiale wideo. Ten ostatni pokazuje też garść lokacji inspirowanych twórczością amerykańskiej wytwórni, przygotowanych przez innych fanów. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Przygotowane modele obejmują m.in. Ariel z Małej Syrenki, Jasmine z Alladyna, Roszpunkę z Zaplątanych oraz Belle z Pięknej i bestii. Znajdziecie je w galerii użytkowniczki (identyfikator EA: dancingmaenad) dostępnej z poziomu gry. DancingMaenad zamieściła też listę dodatkowych modów. W większości nie są one wymagane, ale autorka zaleciła instalację paru z nich, w tym Female Skin 19, R-skin 8 – Female – Asian (tylko dla Pocahontas) oraz garści pakietów fryzur i strojów. Poza tym możemy poprawić makijaż księżniczek, jeśli taki jest nasz kaprys.

Księżniczki Disneya odtworzone w The Sims 4 - ilustracja #2
Źródło: Reddit.