Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2020, 16:00

W najbliższą środę pokażemy Wam obszerny fragment remake’u Mafii!

26 sierpnia, punktualnie o godzinie 17:00, na kanale TVGRY Plus rozpoczniemy specjalny stream, w którym zaprezentujemy na żywo fragmenty rozgrywki z remake’u Mafii. Będzie tego sporo, więc zarezerwujcie sobie czas już teraz.

Ostateczna edycja Mafii wzbudza w naszym kraju olbrzymie emocje i trudno się temu dziwić. Pełnoprawny remake jednej z najbardziej cenionych gier akcji w Polsce raz jeszcze pozwoli nam przeżyć historię Thomasa Angelo, który ze skromnego taksówkarza przerodził się w bezwzględnego kryminalistę, z zimną krwią pociągającego za spust. Wiecie już doskonale, że produkcja ta została zbudowana od zera na bazie pierwowzoru i zaoferuje oprawę wizualną godną 2020 roku. Wciąż jednak nurtuje Was wiele pytań i my na te pytania odpowiemy.

Zrobimy to w sposób najlepszy z możliwych – pokazując Wam obszerne fragmenty rozgrywki na żywo, podczas kolejnego streama w ramach akcji Find Your Next Game. Mafijne party rozpoczniemy już w najbliższą środę o godz. 17:00 na kanale TVGRY Plus, więc wszyscy zainteresowani powinni zarezerwować sobie czas. Nawet mnóstwo czasu, bo choć nie możemy Wam jeszcze zdradzić, co dokładnie będziemy pokazywać, już teraz zapewniamy Was, że będzie tego naprawdę sporo. Konkret okraszony naszym komentarzem, czyli to, co lubicie najbardziej.

Przy okazji odpowiemy na różne pytania, zarówno te zadawane podczas streama na czacie, jak i te wrzucone w specjalnym wątku na forum, który utworzyliśmy kilka dni temu. Wciąż możecie w nim pisać, więc gorąco Was do tego zachęcamy.

Na koniec przypominamy, że wszystkie nagrania w ramach akcji Find Your Next Games dokonywane są w profesjonalnym studio Fantasyexpo. Oficjalnym partnerem przedsięwzięcia jest BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Widzimy się w środę o 17:00! Do zobaczenia!

W najbliższą środę pokażemy Wam obszerny fragment remake’u Mafii! - ilustracja #1
W najbliższą środę pokażemy Wam obszerny fragment remake’u Mafii! - ilustracja #2

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!