Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 listopada 2018, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone

Turniej w Destiny 2 za nami. Walka była zacięta, zwycięzca tylko jeden, ale na nagrody zasłużyli wszyscy finaliści. Zobaczy wyniki i pełną relację z zawodów.

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone - ilustracja #1

Po rozegraniu kilku zaciętych spotkań i dłuuuugich kosmicznych „wyścigów” wyłoniliśmy zwycięzców turnieju Friendly Fire w Destiny 2. Ostatecznie najlepszy okazał się Team 1 w składzie Blackkava, Chibayya, Corin Bergenton i DatguyMatik. Razem z Ellesarem nie dali oni większych szans drużynie kwiścia (srgdracuenov, theVoid, rex9010, BadkillerX i Eugeniuszk), która jednak również walczyła dzielnie, notując sporo efektownych zabójstw.

Ostatecznie zdecydowaliśmy, że wszyscy uczestnicy finału zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami, a najlepsi zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają dodatkowo słuchawki SteelSeries. Para Arctis 5 powędruje do DatguyMatik, a Arctis 3 otrzyma Blackkava. Dziękujemy wszystkim za świetną wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych turniejów Friendly Fire. Już jutro startujemy z zawodami Rocket League!

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone - ilustracja #2

Turniej Destiny 2 był częścią drugiego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone - ilustracja #3

Ranking Friendly Fire – 30 listopada

Kosmiczne strzelanie Friendly Fire zakończone - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.