Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2018, 17:35

autor: Ender

Anthem – poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji alfa

Dzięki rozpoczynającym się niedługo zamkniętym testom alfa gry Anthem poznaliśmy jej minimalne wymagania sprzętowe. Tytuł ukaże się oficjalnie pod koniec lutego przyszłego roku.

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o terminie startu zamkniętych testów gry Anthem, a więc długo oczekiwanego najnowszego dzieła studia BioWare. Najnowszą produkcję twórców między innymi serii Mass Effect oraz Dragon Age, będzie można wypróbować w dniach 8-9 grudnia na PC oraz PlayStation 4 i Xboksie One. Wydarzenie zostanie podzielone na kilkugodzinne sesje. Dzięki informacjom, które są dostarczane przez deweloperów podczas rejestracji do alfy, poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe tytułu na komputerach PC. Do czasu premiery gry, która wyznaczona została na 22 lutego przyszłego roku, mogą one ulec jeszcze nieznacznym zmianom. Warto również będzie przyglądać się opiniom i relacjom testerów, które pomimo ścisłego zakazu ze strony EA, na pewno znajdą się na przeróżnych forach internetowych.

Anthem – minimalne wymagania sprzętowe wersji alfa

  1. System operacyjny: Windows 10
  2. Procesor: Intel Core i5-3570 lub AMD FX-6350
  3. Pamięć: 8 GB RAM
  4. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon R9 390 8 GB
  5. Dysk twardy: przynajmniej 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Aby zyskać szansę na zabawę podczas grudniowych testów, musimy wejść na tę stronę i zarejestrować chęć swojego udziału. Posiadanie któregokolwiek z abonamentów EA lub zamówienie przedpremierowe Anthem nie gwarantuje dostępu do alfy. Zaproszenia zostaną wysłane do ograniczonej liczby fanów.

Zamknięta alfa dostępna będzie jedynie w języku angielskim, a do jej uruchomienia i funkcjonowania potrzebne jest stałe połączenie z internetem. Jeżeli ściągniemy wersję konsolową, to niezbędny w tym przypadku okaże się również abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Dodatkowe informacje i odpowiedzi na pytania można znaleźć w oficjalnym FAQ.

  1. Anthem – rejestracja udziału w zamkniętych testach alfa
  2. Anthem – oficjalna strona internetowa gry
  3. Anthem – kompendium wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anthem

Anthem