Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2018, 16:52

Konkurs świąteczny GRYOnline.pl – wyślij pracę i zgarnij nagrodę!

Dziś rozpoczyna się kolejna edycja konkursu świątecznego portalu GRYOnline.pl. Do wygrania 15 zestawów nagród przygotowanych z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 4 i Xbox One, a także pecetów. Zdobyć można również unikatową koszulkę, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję. Partnerami są firmy Techland, Cenega, Ubisoft oraz SteelSeries.

Rusza kolejna edycja naszego świątecznego konkursu. - Konkurs świąteczny portalu GRYOnline.pl – wyślij pracę i zgarnij nagrodę! - wiadomość - 2018-12-21
Rusza kolejna edycja naszego świątecznego konkursu.

Śnieg pada za oknem, grupki kolędników wychodzą na pierwsze „patrole”, a Święty Mikołaj w stajni szczotkuje renifery i szykuje je do testowego lotu. To już ten czas. Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, a wraz z nimi kolejna edycja konkursu świątecznego portalu GRYOnline.pl! Zachęcamy do zapoznania się z zasadami i – oczywiście – przesyłania prac. Jest o co walczyć, bo przygotowaliśmy dla Was 15 zestawów pełnych naprawdę atrakcyjnych fantów.

 1. Konkurs Świąteczny GRYOnline.pl – strona główna

Zasady konkursu

Jak co roku, aby móc ubiegać się o którąś z nagród, należy przesłać na adres redakcji własnoręcznie wykonaną pracę o tematyce świątecznej. To, jaką przyjmie ona formę, zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni. Może to być kartka, obraz, rzeźba lub cokolwiek innego, co przyjdzie Wam do głowy. Stawiamy na minimalizm, precyzję wykonania oraz oryginalny pomysł, ale zostawiamy Wam pole do popisu, dlatego też prace możecie przesyłać w dwóch formatach:

 1. prace płaskie o maksymalnym rozmiarze A4,
 2. prace przestrzenne mieszczące się do pudełka o maksymalnym rozmiarze 40x40x40 cm.

Praca musi zawierać Waszą ksywkę z portalu GRYOnline.pl (pamiętajcie, by czytelnie ją zapisać), preferowany rozmiar koszulki (S, M, L lub XL) oraz wyraźnie oznaczoną platformę sprzętową, na której gracie (PC, Xbox One lub PlayStation 4) – wybór ten determinuje, o który z zestawów będziecie rywalizowali. Ksywkę, nazwę zestawu i rozmiar koszulki należy umieścić bezpośrednio na pracy (najlepiej w formie wydrukowanej kartki przyklejonej np. do spodu lub rewersu dzieła). Co ważne: zgłoszenia, w których ksywka została np. umieszczona na kopercie, jest napisana niewyraźnie lub nie zawiera wybranego zestawu, nie będą brane pod uwagę.

Pracę należy wysłać na adres redakcji: GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16a 30-126 Kraków. Przesyłka musi dotrzeć do naszego biura do 3 stycznia 2019 roku. Czasu jest więc mniej więcej tyle, co w zeszłym roku (konkurs startuje nieco później). Zachęcamy do wysłania paczek odpowiednio wcześniej – bierzcie poprawkę na okres świąteczny i zamieszanie na poczcie. Data stempla pocztowego nie będzie brana pod uwagę. Nie przyjmujemy również prac dostarczanych osobiście.

Nagrody

Do wygrania jest łącznie piętnaście zestawów – po pięć na każdą z platform. W tym roku każdy zestaw w ramach danej grupy ma dokładnie taką samą zawartość. W każdym z nich znajdziecie też wyjątkową koszulkę portalu GRYOnline.pl, wykonaną specjalnie na tę okazję (co oznacza, że będzie to prawdziwy unikat – na świecie będzie tylko 15 egzemplarzy).

ZESTAW NA PLAYSTATION 4

 1. gra Assassin's Creed: Odyssey
 2. gra Śródziemie: Cień wojny
 3. koszulka Shadow of the Tomb Raider
 4. koszulka Assassin's Creed: Odyssey
 5. koszulka GRYOnline.pl
 6. gadżet Shadow of the Tomb Raider
 7. słuchawki Steelseries z serii Arctis

ZESTAW NA XBOX ONE

 1. gra Assassin's Creed: Odyssey
 2. gra Shadow of the Tomb Raider
 3. koszulka Shadow of the Tomb Raider
 4. koszulka Assassin's Creed: Odyssey
 5. koszulka GRYOnline.pl
 6. gadżet Shadow of the Tomb Raider
 7. słuchawki Steelseries z serii Arctis
Konkurs świąteczny portalu GRYOnline.pl – wyślij pracę i zgarnij nagrodę! - ilustracja #2

ZESTAW NA PC

 1. gra Football Manager 2018
 2. press-kit Pure Farming 2018
 3. koszulka Shadow of the Tomb Raider
 4. koszulka GRYOnline.pl
 5. Rainbow Six: Siege – klucz na przepustkę sezonową na Rok 3
 6. 1200 kredytów do gry Rainbow Six: Siege
 7. figurka Tachanki z Rainbow Six: Siege
 8. myszka Steelseries z serii Rival
 9. podkładka pod mysz Steelseries
 10. torba Dying Light 2
Konkurs świąteczny portalu GRYOnline.pl – wyślij pracę i zgarnij nagrodę! - ilustracja #3