Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2012, 12:40

autor: Olek

Konkurs na reklamę Assassin's Creed III – ostatnia szansa, by zdobyć 10 tys. zł

Tylko do jutra (do godz. 23.59) przyjmowane są zgłoszenia w konkursie na klip reklamujący Assassin's Creed III. To już ostatni dzwonek, by zgarnąć 10 tys. złotych lub egzemplarz gry tworzonej przez studio Ubisoft Montreal.

Konkurs na reklamę Assassin's Creed III – ostatnia szansa, by zdobyć 10 tys. zł - ilustracja #1
Na zgłoszenia prac konkursowych czekamy do jutra.

W odpowiedzi na ogłoszony pod koniec września konkurs, czytelnicy serwisów gry-online.pl oraz filmweb.pl zamieścili już ponad 360 klipów reklamujących najnowszą odsłonę serii Assassin's Creed. Spóźnialskim radzimy się pospieszyć - na zgłoszenia czekamy tylko do jutra. 17 października (środa) sponsor zabawy – rodzimy oddział koncernu Ubisoft oficjalnie ogłosi, który z autorów zdobędzie 10 tys. złotych i być może otrzyma szansę pokazania swego dzieła w ogólnopolskiej kampanii reklamowej Assassin's Creed III.

Przypominamy, że konkurs organizowany jest przez firmę GRY-OnLine S.A. przy w współpracy z Omnigence Sp. z o. o. (właściciel portalu Filmbweb). Uczestnicy mają za zadanie stworzyć 30-sekundowy klip wideo reklamujący przygody Connora i zamieścić swoje dzieło w serwisie YouTube jako odpowiedź na filmik zapowiadający konkurs. Do zdobycia są nagroda główna - 10 tys. złotych oraz egzemplarze gry Assassin's Creed III.

Szczegóły dotyczące zasad konkursu, w tym wymagań stawianych autorom prac oraz trybu wyłaniania laureatów opisane zostały w regulaminie. Aby uniknąć wszelkich nieporozumień zachęcamy do uważnego zapoznania się z wytycznymi. Wszystkim uczestnikom zabawy życzymy powodzenia!

  1. Zobacz prace konkursowe
  2. Przeczytaj pełny regulamin konkursu
  3. Oficjalna strona internetowa gry Assassin's Creed III
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III