Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2012, 12:40

autor: Olek

Konkurs na reklamę Assassin's Creed III – ostatnia szansa, by zdobyć 10 tys. zł

Tylko do jutra (do godz. 23.59) przyjmowane są zgłoszenia w konkursie na klip reklamujący Assassin's Creed III. To już ostatni dzwonek, by zgarnąć 10 tys. złotych lub egzemplarz gry tworzonej przez studio Ubisoft Montreal.

Konkurs na reklamę Assassin's Creed III – ostatnia szansa, by zdobyć 10 tys. zł - ilustracja #1
Na zgłoszenia prac konkursowych czekamy do jutra.

W odpowiedzi na ogłoszony pod koniec września konkurs, czytelnicy serwisów gry-online.pl oraz filmweb.pl zamieścili już ponad 360 klipów reklamujących najnowszą odsłonę serii Assassin's Creed. Spóźnialskim radzimy się pospieszyć - na zgłoszenia czekamy tylko do jutra. 17 października (środa) sponsor zabawy – rodzimy oddział koncernu Ubisoft oficjalnie ogłosi, który z autorów zdobędzie 10 tys. złotych i być może otrzyma szansę pokazania swego dzieła w ogólnopolskiej kampanii reklamowej Assassin's Creed III.

Przypominamy, że konkurs organizowany jest przez firmę GRY-OnLine S.A. przy w współpracy z Omnigence Sp. z o. o. (właściciel portalu Filmbweb). Uczestnicy mają za zadanie stworzyć 30-sekundowy klip wideo reklamujący przygody Connora i zamieścić swoje dzieło w serwisie YouTube jako odpowiedź na filmik zapowiadający konkurs. Do zdobycia są nagroda główna - 10 tys. złotych oraz egzemplarze gry Assassin's Creed III.

Szczegóły dotyczące zasad konkursu, w tym wymagań stawianych autorom prac oraz trybu wyłaniania laureatów opisane zostały w regulaminie. Aby uniknąć wszelkich nieporozumień zachęcamy do uważnego zapoznania się z wytycznymi. Wszystkim uczestnikom zabawy życzymy powodzenia!

  1. Zobacz prace konkursowe
  2. Przeczytaj pełny regulamin konkursu
  3. Oficjalna strona internetowa gry Assassin's Creed III