Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 maja 2013, 17:55

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Konkurs Metro: Last Light - wygraj klimatyczną wycieczkę do Moskwy!

Wraz z firmami NVIDIA oraz Cenega Poland przygotowaliśmy dla Was zabawę z okazji premiery Metro: Last Light. Nagrodą jest weekendowa wycieczka do Moskwy!

Konkurs Metro: Last Light - wygraj klimatyczną wycieczkę do Moskwy! - ilustracja #1

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z okazji premiery gry Metro: Last Light! Wraz z firmami NVIDIA oraz Cenega Poland przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której możecie wygrać 3-dniową, weekendową wycieczkę do Moskwy!

Szczęśliwy zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę, w skład której wchodzą: zapewnienie wizy rosyjskiej, przelot na tracie Kraków-Moskwa-Kraków (w razie potrzeby pokryte zostaną również koszty transportu do Krakowa i nocleg przed wylotem), pełne wyżywienie, noclegi w hotelu na miejscu, a także opiekę pracowników GRY-OnLine S.A. W trakcie wycieczki zapewniamy zwiedzanie:

  • tuneli oraz schronów atomowych pod Moskwą;
  • najsłynniejszych stacji moskiewskiego metra;
  • Placu Czerwonego i Kremla.
Konkurs Metro: Last Light - wygraj klimatyczną wycieczkę do Moskwy! - ilustracja #2

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać, a następnie wysłać na adres [email protected], krótkie opowiadanie dotyczące następującego tematu:

„Moskwa, rok 2034. Jesteś naczelnikiem jednej ze stacji. Twoi zwiadowcy, w jednym z niezbadanych tuneli metra, znaleźli tajemniczą skrzynkę z kartami opatrzonymi dawno niewidzianym pod ziemią logo NVIDIA. Zastanawiasz się jak najlepiej wykorzystać odnalezione skarby dla dobra Twojej społeczności.”

Na Wasze opowiadania czekamy do 2 czerwca 2013 roku włącznie. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi 6 czerwca 2013 roku. Więcej szczegółów na temat konkursu, w tym wymagania dotyczące prac konkursowych i regulamin akcji, znajdziecie na specjalnej Stronie Konkursu Metro: Last Light. Tam również 6 czerwca znajdziecie informację o zwycięzcy i jego opowiadanie.

Sponsorami konkursu są firmy NVIDIA oraz Cenega Poland.

Raz jeszcze gorąco zapraszamy do udziału w walce o wycieczkę do Moskwy! Życzymy mnóstwa pomysłów na opowiadania! Powodzenia!

Metro: Last Light to najnowsza część cyklu post-apokaliptycznych gry akcji, stworzonych na motywach serii powieści Dimitrija Głuchowskiego. W Metro: Last Light powracamy do Moskwy, zniszczonej po wojnie atomowej. W poszukiwaniu schronienia przed mutantami powstałymi w wyniku promieniowania, ludzie zeszli do podziemi i znaleźli schronienie w tunelach byłego moskiewskiego metra. Obok typowej dla gier akcji mechaniki zabawy, w Metro: Last Light można znaleźć elementy typowe dla gatunków survival-horror i stealth-action.