Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2016, 16:21

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Konkurs Heroes of the Storm - do wygrania 5x Starter Pack

Przygotowaliśmy dla Was kolejny szybki konkurs. Tym razem do wygrania jest pięć pudełkowych egzemplarzy Heroes of the Storm – Starter Pack, czyli zestawu startowego gry MOBA Heroes of the Storm.

Dziś prima aprilis, ale nie bójcie się, najnowszy konkurs nie jest żartem. Tym razem mamy do rozdania 5 pudełkowych kopii Heroes of the Storm – Starter Pack, czyli zestawu startowego gry MOBA Heroes of the Storm. Zawiera on 5 bohaterów (Zeratul, Li Li, Jaina, Zagara oraz Sonia), skórkę Ronina Zeratula oraz wierzchowca, złotego tygrysa – w sam raz na rozpoczęcie przygody z produkcją studia Blizzard Entertainment. By mieć szansę na wygraną, należy wymienić swoją ulubioną produkcję tego dewelopera i opisać, dlaczego to właśnie ona jest taka wyjątkowa. Nie oczekujemy długich wywodów, gdyż musicie zmieścić się w 500 znakach (wliczając w to spacje).

Swoje wypowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w temacie wpisując „Konkurs Heroes of the Storm”. W treści nie zapomnijcie zamieścić ksywki z serwisu GRY-OnLine.pl. Na odpowiedzi czekamy do najbliższej niedzieli (3 kwietnia) do godziny 20:00.

Konkurs Heroes of the Storm - do wygrania 5x Starter Pack - ilustracja #1

A teraz kilka słów wyjaśnienia, z którymi koniecznie (!) musicie się zapoznać:

  • konkurs przeznaczony jest tylko dla zarejestrowanych przed 1 kwietnia użytkowników serwisu GRY-OnLine.pl;
  • warunkiem otrzymania nagrody jest:

wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

  • jeśli do konkursu zgłoszą się również użytkownicy z aktywnym abonamentem Premium z opcją VIP, dwie kopie zostaną przyznane wyłącznie tym użytkownikom. Pozostałe egzemplarze zostaną przydzielone wybranym uczestnikom nie posiadających opcji VIP. W przypadku gdy nie zgłosi się żadna osoba z aktywnym abonamentem Premium z opcją VIP, wszystkie nagrody zostaną przyznane pozostałym konkursowiczom.
  • wysyłka nagród odbędzie się w ciągu 14 dni roboczych na koszt organizatora konkursu. Nagrody zostaną wysłane na adres podany w profilu zwycięzcy.
  • lista zwycięzców pojawi się w komentarzach pod tym newsem do 5 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

Liczymy więc na Waszą kreatywność i życzymy powodzenia!