Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 listopada 2014, 09:20

Konkurs Audiokomiksy - sprawdź, czy wygrałeś mikrowieżę Philips!

Mikrowieża Philips DCM1170 już powędrowała do zwycięzcy. W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem przygotowaliśmy dla uczestników dodatkowe nagrody!

Konkurs Audiokomiksy - sprawdź, czy wygrałeś mikro wieżę Philips! - ilustracja #1

Organizowany wraz z cdp.pl konkurs dotyczący audiokomiksów dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za Wasz udział i zapraszamy do sprawdzenia listy laureatów na dedykowanej stronie konkursowej znajdującej się pod adresem: http://audiokomiksy.gry-online.pl/. W związku z Waszym ogromnym zaangażowaniem uhonorowaliśmy nie 5, ale aż 11 uczestników! Jeden ze szczęśliwców został obdarowany specjalną nagrodą redakcyjną czyli zestawem Roccat: myszką Roccat Kone XTD oraz podkładką z tej samej firmy. Dla wyróżnionych użytkowników przygotowaliśmy dodatkowe zestawy audiokomiksów ufundowane przez firmę cdp.pl. Przypominamy, że główną nagrodą w konkursie była mikrowieża Philips DCM1170. Serdecznie wszystkim gratulujemy, a ponadto zapraszamy do zapoznania się z galerią zgłoszonych prac w specjalnej konkursowej zakładce znajdującej się pod tym adresem.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział, ponownie gratulujemy laureatom, a wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na GRY-OnLine.pl!