Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2020, 10:34

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 z darmowym opowiadaniem za zakup na Steamie

Studio CD Projekt RED zapowiedziało kolejny prezent dla nabywców Cyberpunka 2077 na PC. Jest nim opowiadanie zatytułowane 2 AM - She Calls, przeznaczone dla użytkowników Steama.

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery Cyberpunka 2077 i tym razem możemy mieć nadzieję, że obejdzie się bez dalszych opóźnień. Oczywiście zbliżający się debiut bynajmniej nie oznacza rezygnacji z publikacji przez twórców kolejnych wpisów, materiałów i innych doniesień promujących produkcję. Wśród tych ostatnich znalazła się zapowiedź ekskluzywnego opowiadania 2 AM – She Calls, które otrzymają w prezencie nabywcy Cyberpunka 2077 na Steamie. W ramach krótkiej historii autorstwa Tomasza Marchewki (głównego scenarzysty gry) podążymy śladami byłego oficera NPCD, zarabiającego na życie jako kierowca firmy transportowej Combat Cab. Poza tym użytkownicy platformy firmy Valve mogą też liczyć na garść innych cyfrowych podarunków, wliczając w to awatary, tapety itd.

To nie jedyny tego typu prezent przygotowany przez CD Projekt RED. Jeśli zakupicie Cyberpunka 2077 na GOG.com, otrzymacie 50-stronicowy komiks Cyberpunk 2077: Big City Dreams. Opowie on o losach Tashy oraz Mirka w ramach historii napisanej przez Bartosza Sztybora (The Witcher: Fading Dreams), a przedstawionej na ilustracjach autorstwa Fillipe Andre oraz Alessio Fioriniello. Jednak umówmy się: takie podarunki cieszą, ale w ostatecznym rozrachunku główną atrakcją będzie sama gra. O tym, jak wypadła polska produkcja, przekonamy się w przyszłym miesiącu. Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox On i Xbox Series X/S. W przypadku platform dziewiątej generacji w dniu premiery otrzymamy też dedykowaną aktualizację, aczkolwiek na prawdziwie next-genowe doświadczenie przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.