Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2010, 09:43

autor: Taven

Kolejne rozszerzenie do World of Warcraft „niesamowite”

Blizzard nie zamierza spocząć na laurach po zbliżającej się wielkimi krokami grudniowej premierze nowego dodatku do World of Warcraft, zatytułowanego Cataclysm i już snuje plany na temat kolejnego rozszerzenia do swojego przebojowego MMORPG.

Blizzard nie zamierza spocząć na laurach po zbliżającej się wielkimi krokami grudniowej premierze nowego dodatku do World of Warcraft , zatytułowanego Cataclysm i już snuje plany na temat kolejnego rozszerzenia do swojego przebojowego MMORPG. I nawet jeżeli nie są one jeszcze zbyt konkretne, to na pewno zaostrzają apetyt wszystkim, którzy na godziny uwielbiają wsiąkać w świat Azeroth. Tym razem zapewnienia, że Cataclysm doczeka się następcy i będzie on „niesamowity” padły z ust producenta gry, Johna Legrave’a, z którym rozmawiał redaktor serwisu gameinformer.com.

Legrave, zapytany jak on i jego współpracownicy zamierzają przeskoczyć poprzeczkę, jaką ustawili sobie wraz z nowym dodatkiem, odpowiedział po prostu, że „to, nad czym pracujemy jest niesamowite. ” Przedstawiciel Blizzarda zdradził, że ma za sobą kilka porannych spotkań, podczas których nakreślono już ogólny kierunek, w jakim pójdzie deweloper przy okazji przygotowywania następcy Cataclysm.

Kolejne rozszerzenie do World of Warcraft „niesamowite” - ilustracja #1

 

Mamy już pomysł, który wydaje się mi ekscytujący i bardzo mnie zadowala, zresztą jak wszystkich innych. Z kolei jeżeli wszyscy są szczęśliwi i podekscytowani, oznacza to, że jesteśmy na dobrym szlaku. Nie wiemy, czy będzie to ostatni dodatek do World of Warcraft, ale wiemy, że będzie dobry. Czy przebije on Cataclysm? Myślę, że będzie fantastyczny. Jestem pełen nadziei. ” – stwierdził Legrave.

Niewątpliwie sama wiadomość, że Blizzard pracuje już nad kolejnym rozszerzeniem do swojego flagowego produktu, nie jest zbyt zaskakująca. Nawet Legrave nie powstrzymał się od żartów na ten temat. „Myślę, że będziemy wypuszczać kolejne dodatki, aż nasz szef, Mike Morhaime, powie, że już wystarczy ” – odpowiedział zapytany o to, czy wie ilu expansion packów doczeka się jeszcze World of Warcraft.

Nie da się ukryć, że Legrave raczej nie usatysfakcjonował graczy oczekujących konkretnych informacji na temat przyszłości World of Warcraft. Z drugiej strony jest to pewnego rodzaju zapewnienie, że gra – mimo tego, że już dawno nie jest nowością – ma przed sobą jeszcze długą przyszłość i lata rozwoju. Następny etap w jej historii otworzy premiera rozszerzenia Cataclysm, która została zaplanowana na 7 grudnia bieżącego roku. W Polsce grę w cenie 139,90 złotych wyda Licomp Empik Multimedia.