Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 października 2020, 17:05

autor: AlexB

Kolejna gra od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna produkcja - humorystyczna gra zręcznościowo-logiczna Pikuniku. Produkcję będzie można przypisywać do kont do 8 października.

[Aktualizacja] Pikuniku można już zdobyć za darmo w Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Abzu oraz Rising Storm 2: Vietnam.

Firma Epic Games po raz kolejny ma coś dla miłośników gier niezależnych. Tym razem jest to Pikuniku. Darmowy egzemplarz tej produkcji będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego. Na razie jednak wciąż możecie przypisywać do swojego konta tytuł udostępniony w ubiegłym tygodniu, czyli RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition.

Kolejna gra od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Pikuniku wyróżnia się dość nietypowym stylem.

Pikuniku jest dwuwymiarową humorystyczną grą zręcznościowo-logiczną, za stworzenie której odpowiada studio Sectordub. Wcielamy się w niej w czerwonego stworka, którego zadaniem jest przemierzanie kolejnych poziomów, rozwiązywanie zagadek i wchodzenie w interakcje z napotkanymi, mocno nietypowymi postaciami. Tytuł został dobrze przyjęty przez media branżowe. Jego pecetowa wersja w serwisie Metacritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 74/100 (na podstawie trzynastu recenzji).

  1. Pikuniku na platformie Epic Games Store

Pikuniku będzie można bezpłatnie przypisać do swojego konta na platformie Epic Games Store do 8 października. Jaka produkcja zostanie udostępniona w ramach darmowego rozdawnictwa? O tym dowiemy się dziś po godzinie 17:00 (chyba że Epic Games zdecyduje się na utrzymanie nas w niepewności do przyszłego tygodnia). Gdy tylko stosowne ogłoszenie się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store