Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2019, 15:45

autor: AlexB

Kobiety mafii powracają na zwiastunie kontynuacji

W sieci pojawił się nowy zwiastun Kobiet mafii 2, czyli kontynuacji popularnego (choć kiepsko ocenianego) filmu sensacyjnego Patryka Vegi. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 22 lutego.

Patryk Vega to interesująca postać w świecie polskiego filmu. Reżyser, który zaczął swoją karierę jako twórca między innymi bardzo dobrego filmu i serialu Pitbull, z czasem stał się dla wielu synonimem obciachu, tandety i taniej sensacji. Mimo to jego ostatnie filmy, takie jak Botoks, mają swoją widownię, co zachęca twórcę do dostarczania kolejnych, opartych na podobnych schematach produkcji. Tym razem reżyser zdecydował się na nakręcenie kontynuacji ubiegłorocznych Kobiet mafii. Film wejdzie na ekrany kin 22 lutego, jednak zanim to nastąpi, możemy podziwiać jego nowy zwiastun.

Podobnie jak poprzednia odsłona, Kobiety mafii 2 będą składały się z kilku wątków. Gang Niani planuje akcję przemytu tony kokainy z Ameryki Południowej do Polski. Niestety, towar znika w podejrzanych okolicznościach. Jak nietrudno się domyślić, kolumbijski kartel żąda krwi. Jego włodarze wysyłają do naszego kraju niebezpieczną Aidę, która łączy siły z trójmiejskim mafiosem o pseudonimie Mat, posiadającym skomplikowaną relację ze swoją córką, Stellą. Tymczasem z więzienia wychodzi narcystyczna Spuchnięta Anka. Szybko staje się ona celebrytką dzięki książce. Z kolei w Maroku zabójczyni Siekiera zakochuje się w Amirze. Gdy mężczyzna ginie w akcji zorganizowanej przez GROM, kobieta wraca do kraju by się zemścić.

W drugiej części Kobiet mafii powrócą postacie grane przez Katarzynę Wranke i Agnieszkę Dygant. - Kobiety mafii powracają na zwiastunie kontynuacji - wiadomość - 2019-01-21
W drugiej części Kobiet mafii powrócą postacie grane przez Katarzynę Wranke i Agnieszkę Dygant.

Obsada Kobiet mafii 2 jest międzynarodowa. W filmie zobaczymy między innymi Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Katarzynę Wranke, Aleksandrę Popławską, Aleksandrę Grabowską, Janusza Chabiora, Kolumbijkę Angie Cepedę oraz Hiszpana Enrique Arce, którego fani serialu Dom z papieru mogą kojarzyć z roli Arturo. Scenariusz napisał duet Patryk Vega – Olaf Olszewski.

Sądząc po zwiastunie, widzowie nie powinny spodziewać się po Kobietach mafii 2 jakiegoś wielkiego skoku jakości w porównaniu z poprzednią częścią. Jedno jest jednak pewne - bluzgów, przemocy i specyficznego humoru nie zabraknie.