Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2021, 17:37

autor: ZieZie

Kobiety i pociągi w This Land Is My Land - symulator Indianina rozwija się dynamicznie

Już 20 października nastąpi premiera This Land Is My Land. Z tego powodu warto się przyjrzeć ostatnim dużym zmianom wprowadzonym do gry.

Już 20 października będzie miała miejsce pełnoprawna premiera gry This Land Is My Land na platformie Steam, która obecnie jest sprzedawana w ramach wczesnego dostępu. Z tego powodu warto się przyjrzeć ostatnim dużym zmianom, jakie twórcy wprowadzili do swojego tytułu. Wśród nich znajdują się między innymi pociągi, niewidziane wcześniej rodzaje pogody i kobiety.

Największą nowinką jest wprowadzenie pociągów, które stanowią przeszkodę w świecie gry. Pomagają one osadnikom w odzyskiwaniu terenów przejętych przez graczy poprzez wzmocnienie ich ofensywy oraz dostarczanie surowców potrzebnych do odbudowy. Można jednak zaradzić temu zagrożeniu poprzez niszczenie torów, placów budowy i wiele więcej. Należy jednak pamiętać o tym, że spowodowana przez nas destrukcja nie jest długotrwała. Wzrasta więc z tego powodu potrzeba sprawdzania gazet, by dowiedzieć się, czy wróg nie dokonał napraw.

Pogoda została wzbogacona o możliwość wystąpienia deszczu oraz burzy piaskowej. Jeżeli zaś chodzi o nowości, z których może skorzystać sam gracz, to dostaliśmy w swoje ręce kompletnie przebudowany system społeczności. Dodane zostały do niego również zakładki wydarzeń oraz rankingów. Poza tym został wprowadzony system zemsty. W momencie, w którym przeciwnik zabije jakiegoś gracza, ktoś inny dostaje powiadomienie o możliwości pomszczenia go w zamian za nagrody.

Tworzenie własnych osad także zostało rozbudowane poprzez zaimplementowanie ponad 50 budowli, w tym nowych obozów, więzienia oraz farmy. Ostatnią dużą nowością jest wprowadzenie kobiecych NPC do naszych osad. Wspierają one bohatera na różnorodne sposoby, a w przyszłości otrzymają więcej funkcji.

Wśród mniejszych usprawnień znajdują się między innymi budzenie ogłuszonych przeciwników, możliwość wytworzenia skór czy ulepszenie umiejętności wzywania konia. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Prawdopodobnie na premierę również zostaną dodane nowe funkcje, a twórcy nie porzucą gry po debiucie i wciąż będą ją rozwijać.