Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka This Land Is My Land (PC)

This Land Is My Land PC

This Land is My Land to opracowana przez zespół Game-Labs gra akcji należąca do kategorii skradanek. Produkcja przenosi nas na Dziki Zachód, obsadzając gracza w roli wojownika jednego z premiom Indian, próbującego powstrzymać najazd kolonizatorów na ziemie swoich przodków.

Akcji | TPP | skradanki | sandbox | western | indie | przygodowe gry akcji | XIX wiek

PC Windows
Okładka This Land Is My Land (PC)

producent: Game-Labs

wydawca: Game-Labs

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20listopada2019

wczesny dostęp

2021

2021

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

This Land is My Land to skradankowa gra akcji z otwartym światem. Produkcję opracowało znane z Naval Action i serii Ultimate General studio Game-Labs.

Fabuła

Gra osadzona jest w realiach Dzikiego Zachodu. Autorzy nie poszli jednak typową dla westernu drogą i nie obsadzili nas w roli kowboja. Zamiast tego This Land is My Land pozwala na wcielenie się w wojownika jednego z plemion Indian.

Zadaniem gracza jest obrona ojczyzny swojego ludu przed obcymi najeźdźcami, próbującymi przejąć ziemię jego przodków.

Mechanika

This Land is My Land jest grą akcji z otwartym światem, w której wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci. Produkcja należy do kategorii skradanek. Tytuł kładzie duży nacisk na spryt i ciche realizowanie celów. W momencie, gdy protagonista zostanie wykryty sprawa się komplikuje. Bohater jest doskonale wyszkolonym wojownikiem, ale w bezpośrednich starciach z bardziej licznymi i lepiej uzbrojonymi wrogami ma małe szanse na przeżycie. W jego arsenale broń palna pojawia się bardzo rzadko. Zamiast niej wykorzystuje zdecydowanie słabsze, lecz mniej hałaśliwe łuki. W celu zdobycia przewagi w walce można wykorzystać także różnego rodzaju pułapki. Odpowiednio rozmieszczone, mogą znacznie osłabić przeciwników.

Bardzo istotnym elementem rozgrywki jest również koń. Gracz dostaje do dyspozycji własnego wierzchowca. Służy on do poruszania się po świecie gry; z jego grzbietu można również atakować przeciwników.

Z postępem rozgrywki gracz zdobywa doświadczenie, które można wykorzystać do odblokowania nowych zdolności w jednaj z czterech kategorii: wojownik, zwiadowca, łowca i przywódca. Dodatkowo w tytule zaimplementowany został system craftingu. Umożliwia on tworzenie niezbędnych w czasie zabawy przedmiotów, jak broń i amunicja. Wymagane do tego schematy znaleźć można podczas eksploracji świata.

Gracz nie działa sam. W świecie gry znaleźć można szereg indiańskich obozów, które znajdują się pod jego kontrolą. Każdy z nich zamieszkany jest przez określoną liczbę wojowników, których można wykorzystać do zbierania surowców, atakowania wrogich placówek oraz zakładania nowych osad.

Gra oferuje pełną swobodę akcji i każde zadanie możemy ukończyć na wiele różnych sposobów. Rozgrywka jest trudna, a nasi przeciwnicy potrafią współpracować ze sobą.

Kwestie techniczne

Świat przedstawiony w This Land is My Land jest dynamiczny. Miasta rozwijają się w różnym tempie, zależnie od poczynań graczy, a sporo elementów, takich jak lokalizacje obozowisk czy trasy patroli strażników, ustalanych jest losowo. Każde działanie w realny sposób wpływa na tempo kolonizacji i możliwe jest nawet odbijanie całych terytoriów z rąk przybyszów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 129 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 142,99 PLN

Wymagania wiekowe This Land Is My Land

16+

Wymagania sprzętowe This Land Is My Land

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i5 2.8 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 950 lub lepsza
 • 12 GB HDD
 • Windows 7 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i7
 • 16 GB RAM
 • karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1080 lub lepsza
 • 12 GB HDD
 • Windows 10 64-bit
Symulator Indianina This Land Is My Land otrzymał tryb pierwszoosobowy
Symulator Indianina This Land Is My Land otrzymał tryb pierwszoosobowy

wiadomość18 czerwca 2020

Znajdująca się we wczesnym dostępie gra This Land Is My Land od studia Game-Labs otrzymała ostatnio nową dużą aktualizację. Dodała ona do tytułu między innymi tryb pierwszoosobowy.

This Land is My Land – zapowiedziano westernową skradankę z otwartym światem
This Land is My Land – zapowiedziano westernową skradankę z otwartym światem

wiadomość9 września 2017

Autorzy serii Ultimate General, czyli ludzie ze studia Game-Labs, ujawnili projekt This Land is My Land. Będzie to skradankowa gra akcji z otwartym światem, osadzona w realiach Dzikiego Zachodu, w której jako indiański wojownik spróbujemy powstrzymać inwazję obcych na nasze ziemie.