Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2020, 11:25

Symulator Indianina This Land Is My Land otrzymał tryb pierwszoosobowy

Znajdująca się we wczesnym dostępie gra This Land Is My Land od studia Game-Labs otrzymała ostatnio nową dużą aktualizację. Dodała ona do tytułu między innymi tryb pierwszoosobowy.

This Land Is My Land, czyli westernowa skradanka z otwartym światem, która pozwala na wcielenie się w Indianina walczącego z kolonizatorami, znajduje się we wczesnym dostępie od przeszło pół roku. Przez ten czas studio Game-Labs nie próżnowało i w miarę regularnie wydawało mniejsze i większe aktualizacje do tytułu. Ostatnio światło dzienne ujrzał patch należący do grupy tych dużych. Jego główną atrakcją jest tryb pierwszoosobowy. Dzięki niemu, klikając domyślnie klawisz Enter na klawiaturze numerycznej, możemy zobaczyć świat oczami naszego bohatera, co może pomóc na przykład w dokładniejszym celowaniu z łuku czy strzelb. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że funkcja ta jest określana na razie jako eksperymentalna, zatem może ona na tym etapie generować pewne problemy.

Symulator Indianina This Land Is My Land otrzymał tryb pierwszoosobowy - ilustracja #1
This Land Is My Land wciąż się rozwija.

Poza tym ostatnia większa aktualizacja poprawiła również sposób funkcjonowania faktorii handlowych. Teraz każdy znajdujący się w nich kupiec ma swoją rolę, a to, czy będą chcieli handlować z bohaterem, zależy od jego reputacji. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Ponadto wczoraj swoją premierę miał mniejszy patch do This Land Is My Land, który eliminuje z gry szereg błędów. Jakich? Dowiecie się o tym, wchodząc na tę stronę.

This Land Is My Land jest dostępne wyłącznie na PC. Jak na razie nie wiadomo, kiedy pełna wersja tytułu będzie miała swoją premierę. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że twórcy oznajmili, iż według ich kalkulacji wczesny dostęp potrwa mniej więcej rok, debiutu możemy się spodziewać na przełomie 2020 i 2021 roku.

  1. Oficjalna strona gry This Land Is My Land