Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2023, 17:37

Kultowa strategia dla fanów Heroes of Might & Magic za darmo na GOG

Z okazji jesiennej wyprzedaży na GOG.com odbierzecie za darmo King's Bounty: The Legend. Rozdawnictwo potrwa przez najbliższe trzy dni.

Źródło fot. Katauri Interactive
i

Jesienna wyprzedaż na GOG.com trwa w najlepsze. Do wczoraj mogliśmy odebrać bezpłatnie grę Hero of the Kingdom II. Teraz przygotowano dla nas kolejne rozdawnictwo. Przez najbliższe trzy dni zdobędziemy za darmo strategię King's Bounty: The Legend (znaną też jako King’s Bounty: Legenda). Tytuł ten powinien szczególnie spodobać się fanom Heroes of Might & Magic.

Aby odebrać produkcję, wystarczy zalogować się na swoje kontro GOG, znaleźć baner promocji na głównej stronie sklepu i kliknąć „Tak, odbierz grę”. Opcjonalnie można również wejść na kartę produktu i kliknąć w przycisk „Zdobądź za darmo”. Wtedy automatycznie trafimy do odpowiedniego miejsca.

King's Bounty: The Legend na GOG.com

Co do samej strategii, King's Bounty: The Legend przenosi nas do świata fantasy, gdzie wykonujemy rozkazy naszego króla. Cała rozgrywka dzieli się na dwa segmenty. Eksploracja świata oraz interakcje z postaciami niezależnymi prowadzone są w czasie rzeczywistym. Walka natomiast rozgrywa się w trybie turowym. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 79%. Nasz recenzent przyznał mu natomiast 8,5/10 punktów.

Jeśli natomiast chcecie zapoznać się z najciekawszymi ofertami dostępnymi w ramach jesiennej wyprzedaży na GOG-u, to zapraszam Was do naszej wcześniejszej wiadomości.

  1. Ruszyła wielka jesienna wyprzedaż na GOG-u z grą za darmo do zgarnięcia

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej