Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 14 sierpnia 2014, 15:27

King’s Bounty: Mroczna Siła w sprzedaży

Armie ludzkich rycerzy najechały Atrixus. Władzę po śmierci ojca zaczęła sprawować młoda demonica Neoleene. Wraz z grupką oddanych chochlików musi przedrzeć się przez linie wroga…

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś ma miejsce premiera nowej odsłony kultowej serii gier strategicznych z elementami RPG pt. King’s Bounty: Mroczna Siła. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z Windows w dwóch opcjach - pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

Cały nakład premierowy gry King’s Bounty: Mroczna Siła, przy zachowaniu ceny standardowej, ukazał się w edycji premium zawierającej:

  1. dodatkowy przedmiot w grze,
  2. dwie dodatkowe lokacje,
  3. ponad tuzin dodatkowych misji oraz nową jednostkę.

Nadszedł czas, aby przejść na mroczną stronę. Udaj się w podróż do nieznanych części Teany i po raz pierwszy w historii serii wybierz nie tylko klasę, ale i rasę swojego bohatera – orka wojownika, demonicę paladyna lub wampira maga!

King’s Bounty: Mroczna Siła w sprzedaży - ilustracja #1

Wielkie orki przegrały decydującą bitwę o Tristrem. Bezlitosne elfy plądrują wioski orków bezczeszcząc ich świątynie i mordując zielone dzieci. Słynny wojownik orków Orc-Baghyr ucieka z małą grupą elitarnych wojowników i szuka schronienia…

Armie ludzkich rycerzy najechały Atrixus. Władzę po śmierci ojca zaczęła sprawować młoda demonica Neoleene. Wraz z grupką oddanych chochlików musi przedrzeć się przez linie wroga…

Zamek starożytnego klanu Mortonów przygotowuje się do odparcia oblężenia przez łowców wampirów. Młody Daert opuszcza dom, aby szukać sojuszników wśród innych, zagrożonych wyginięciem wielkich ras.

Losy tych trzech bohaterów są ze sobą związane. W głębinach Czarnej Jaskini, gdzie wiele wieków temu rasy światła uwięziły Pradawne Zło, bohaterowie wymieniają śluby, starożytne artefakty i zbierają szczątki swoich wojsk, by rozpocząć wielką wojnę o przetrwanie. Tylko razem mogą stanąć przeciw przeważającym siłom ludzi i elfów!

Cechy gry:

· Nowy system towarzyszy (odmienni dla każdego z bohaterów)

· Nowe jednostki, artefakty i zdolności

· Ponad 100 nowych misji

· 15 nowych lokacji

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

King's Bounty: Mroczna Siła

King's Bounty: Mroczna Siła