Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2012, 21:00

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Killzone Mercenary tylko na PlayStation Vita

W trakcie konferencji koncernu Sony, poprzedzającej rozpoczęcie targów gamescom, zapowiedziano Killzone Mercenary. Gra studia Guerrilla Games ukaże się wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation Vita i wykorzysta techniczne możliwości urządzenia.

Killzone Mercenary tylko na PlayStation Vita - ilustracja #1
Seria Killzone trafi na kolejną platformę sprzętową
Killzone Mercenary
  1. producent: Guerilla Games
  2. wydawca: Sony Computer Entertainment
  3. gatunek: gry akcji/FPS
  4. termin premiery: 2013
  5. platforma sprzętowa: PlayStation Vita

Po PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation Portable seria Killzone zawita na kolejną platformę sprzętową – PlayStation Vita. Pierwszy zwiastun gry Killzone Mercenary, której dewelopingiem zajmuje się studio Guerilla Games, ujawnia, że zabawa koncentrować się będzie na wykonywaniu misji i zarabianiu pieniędzy.

Plotki o nowej odsłonie cyklu Killzone krążą od kilku miesięcy. Wygląda jednak na to, że graczom przyjdzie jeszcze poczekać na czwartą część zmagań z Helghastami. Wcześniej będą jednak mogli wcielić się w najemników.

Szczegóły na temat Killzone Mercenary poznamy dopiero za jakiś czas. Pierwszy zwiastun produkcji, pokazany w trakcie konferencji koncernu Sony, zawiera jednak kilkunastosekundowy fragment rozgrywki. Widać na nim, że akcja ukazana będzie z perspektywy pierwszej osoby (FPP), a eliminacja przeciwników nie ograniczy się do strzelania.