Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2012, 13:20

autor: Sarge

Jutro start kolejnych beta testów moda multiplayer do gry Just Cause 2

Jutro rozpoczną się kolejne beta testy darmowego moda wprowadzającego tryb multiplayer do gry Just Cause 2. Fanowskie dzieło przez cały czas się rozwija, a jego twórcy chcą sprawdzić w akcji najnowszą wersję 0.0.4.

Twórcy fanowskiego moda wprowadzającego tryb multiplayer do gry Just Cause 2 ogłosili, że w ten weekend odbędą się kolejne beta testy ich dzieła. Pierwsza faza testów miała miejsce na początku lipca.

Po pewnym czasie przerwy twórcy wypuszczą wersję 0.0.4 swojego moda, którą gracze będą mogli sprawdzić od jutra (11 sierpnia, godzina 10:00). Testy potrwają przez 48 godzin i może wziąć w nich udział każdy posiadacz gry Just Cause 2, który ściągnie modyfikację z oficjalnej strony internetowej. Opcja pobierania zostanie aktywowana dopiero w momencie rozpoczęcia beta testów.

Jutro start kolejnych beta testów moda multiplayer do gry Just Cause 2 - ilustracja #1
Mod pozwala zmierzyć się z innymi graczami w świecie Just Cause 2

Omawiany mod jest tworzony przez fanów i pozwala na organizowanie potyczek multiplayer w pecetowej wersji gry Just Cause 2. Gracze mają dostęp do pełnego wachlarzu możliwości głównego bohatera, wliczając w to wystrzeliwanie linki z hakiem, czy korzystanie ze spadochronu. W połączeniu z dużym światem do eksploracji niesie to za sobą spore możliwości w sieciowych zmaganiach.

Obecnie trwa promocja gry Just Cause 2 w serwisie dystrybucji cyfrowej GamersGate. Dzieło zespołu Avalanche Studios możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,74 euro (ok. 15 złotych). Promocja potrwa do jutra (godzina 9:00). To doskonała okazja, by w niskiej cenie nabyć ten tytuł, a następnie sprawdzić omawianego moda.

Just Cause 2 to gra akcji, w której jako Rico Rodriguez przenosimy się na wyspę Panau w celu obalenia złego dyktatora. Tytuł charakteryzuje się możliwością swobodnej eksploracji i wykorzystywania akrobatycznych zdolności głównego bohatera, potrafiącego także prowadzić pojazdy naziemne, powietrzne i morskie. Podstawowa wersja gry oferowała tylko kampanię dla jednego gracza.