Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2012, 13:43

autor: sathorn

Prezentacja możliwości CryEngine 3 robi wrażenie

Firma Crytek opublikowała w sieci krótki filmik prezentujący możliwości najnowszej wersji silnika CryEngine. Niemcy znani są z dbałości o grafikę w swoich produkcjach, także jest na co popatrzeć. Jeżeli Crysis 3 będzie prezentował ten poziom, to wkraczamy w kolejną fazę na drodze do fotorealizmu w grach wideo.

Prezentacja możliwości CryEngine 3 robi wrażenie - ilustracja #1
Czy grafika w Crysis 3 dorówna temu co prezentuje tech-demo?

Niemieckie studio Crytek, znane między innymi ze stworzenia FarCry czy Crysis, opublikowało filmik z dema technologicznego, ukazującego możliwości silnika Cry Engine 3, na którym powstaje w tej chwili Crysis 3. Największe wrażenie robią efekty mgły i gra świateł. Po raz pierwszy widzimy też tak realistyczne odwzorowanie roślinności. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że jest na co czekać.

Crytek to studio znane główne dzięki swoim umiejętnościom w przekraczaniu granic w kwestii jakości grafiki, a klienci sięgając po kolejny tytuł tworzony przez tę firmę, spodziewają się, że otrzymają produkt zacierający wizualne granicę między światem realnym a wirtualnym. Wszystko wskazuje na to, że Crysis 3 w dniu swojej premiery mocno odsadzi konkurencję.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crysis 3

Crysis 3