UPDATE WIADOMOSCI SET WIAD_L_POBRAN=WIAD_L_POBRAN+1, WIAD_L_CURR=WIAD_L_CURR+1, WIAD_L_CURR_DAY=WIAD_L_CURR_DAY+1,WIAD_L_FIRSTWEEK = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-7) THEN WIAD_L_FIRSTWEEK + 1 ELSE WIAD_L_FIRSTWEEK END),WIAD_L_FIRST_DAY = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-1) THEN ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) + 1 ELSE ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) END) WHERE WIAD_PUBLIKUJ>0 AND WIAD_ID=70096 Prezentacja możliwości CryEngine 3 robi wrażenie | GRYOnline.pl
Wiadomość gry 10 sierpnia 2012, 13:43

autor: sathorn

Prezentacja możliwości CryEngine 3 robi wrażenie

Firma Crytek opublikowała w sieci krótki filmik prezentujący możliwości najnowszej wersji silnika CryEngine. Niemcy znani są z dbałości o grafikę w swoich produkcjach, także jest na co popatrzeć. Jeżeli Crysis 3 będzie prezentował ten poziom, to wkraczamy w kolejną fazę na drodze do fotorealizmu w grach wideo.

Prezentacja możliwości CryEngine 3 robi wrażenie - ilustracja #1
Czy grafika w Crysis 3 dorówna temu co prezentuje tech-demo?

Niemieckie studio Crytek, znane między innymi ze stworzenia FarCry czy Crysis, opublikowało filmik z dema technologicznego, ukazującego możliwości silnika Cry Engine 3, na którym powstaje w tej chwili Crysis 3. Największe wrażenie robią efekty mgły i gra świateł. Po raz pierwszy widzimy też tak realistyczne odwzorowanie roślinności. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że jest na co czekać.

Crytek to studio znane główne dzięki swoim umiejętnościom w przekraczaniu granic w kwestii jakości grafiki, a klienci sięgając po kolejny tytuł tworzony przez tę firmę, spodziewają się, że otrzymają produkt zacierający wizualne granicę między światem realnym a wirtualnym. Wszystko wskazuje na to, że Crysis 3 w dniu swojej premiery mocno odsadzi konkurencję.