Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2015, 12:18

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Just Cause 3 z pierwszymi fragmentami rozgrywki

Studio Avalanche opublikowało pierwszy gameplay trailer, prezentujący ujęcia z szykowanego sandboksa akcji Just Cause 3. Fani poprzednich odsłon powinni być zadowoleni, gdyż zapowiada się kolejna porcja wesołego siania chaosu i destrukcji.

Kilka dni temu mogliśmy obejrzeć fragmenty rozgrywki z gry Mad Max od studia Avalanche, a dziś zaprezentowano gameplayowy zwiastun z drugiej szykowanej przez tego dewelopera produkcji – Just Cause 3. Z powyższego materiału wynika to, czego spodziewaliśmy się wcześniej – tytuł zaoferuje niczym nieskrępowane sianie zamętu w znajdującej się w rejonie Morza Śródziemnego republice Medici, rządzonej przez brutalnego generała Di Ravello. Fani wcześniejszych odsłon powinni być więc usatysfakcjonowani, gdyż widać, że Rico nie wyszedł z wprawy.

Premiera Just Cause 3 odbędzie się w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Jednocześnie firma Square-Enix zdradziła, że osoby, które skuszą się na zamówienia przedpremierowe, otrzymają dostęp do specjalnego zestawu uzbrojonych pojazdów. Tytuł zadebiutuje w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC.

Just Cause 3 - Rico Rodrigueza zmierza w kierunku konsol PS4, XOne i PC-tów. - Just Cause 3 z pierwszymi fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2015-04-28
Just Cause 3 - Rico Rodrigueza zmierza w kierunku konsol PS4, XOne i PC-tów.

Pierwsza odsłona cyklu ukazała się w 2006 roku na konsolach Xbox, PlayStation 2, Xbox 360 i PC-tach. Po czterech latach oczekiwania fani dostali w swoje ręce kontynuację, tym razem przeznaczoną na Xboksa 360, PlayStation 3 i komputery osobiste. Obie części okazały się przyjemnymi produkcjami i spotkały się z ciepłym przyjęciem przez media oraz samych graczy.