Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2015, 16:53

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Just Cause 3 ma bardzo zbliżone wymagania sprzętowe do Mad Maksa [news zaktualizowany]

Premiera Just Cause 3 odbędzie się 1 grudnia, ale dziś poznaliśmy wymagania sprzętowe rzeczonej produkcji. Są one niemal identyczne jak te te dotyczące poprzedniego dzieła studia Avalanche - gry Mad Max.

AKTUALIZACJA:

Okazało się, że widoczne poniżej wymagania sprzętowe Just Cause 3 nie są do końca prawdziwe. Oficjalne i ostateczne specyfikacje znajdziecie w tym miejscu.

Na kilka dni przed premierą gry Just Cause 3 od studia Avalanche poznaliśmy wymagania sprzętowe produkcji. Są one bardzo podobne do tych, które obowiązują w przypadku poprzedniego projektu tego zespołu, czyli Mad Maksa. Oznacza to, że jeżeli chodził Wam tamten tytuł to i nowe przygody Rico Rodrigueza powinny działać bez większych problemów. Wszystkie szczegóły związane z minimalną i zalecaną specyfikacją znajdziecie poniżej, a wcześniej przypominam, że Just Cause 3 ukaże się nie tylko na komputerach PC, ale także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera produkcji odbędzie się 1 grudnia, a projekt dostępny będzie na wszystkich platformach sprzętowych w rodzimej wersji językowej (napisy).

Wymagania sprzętowe Just Cause 3 nie są przesadnie wygórowane, ale też nie należą do najniższych. - Just Cause 3 ma bardzo zbliżone wymagania sprzętowe do Mad Maksa [news zaktualizowany] - wiadomość - 2015-11-24
Wymagania sprzętowe Just Cause 3 nie są przesadnie wygórowane, ale też nie należą do najniższych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8GHz 2.93GHz lub AMD Phenom II X6 1055T 2.8GHz;
  • Karta grafiki: z 2 GB pamięci i obsługą bibliotek DirectX 11, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870;
  • Pamięć: 6 GB RAM;
  • Twardy dysk: 45 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows Vista.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz lub AMD FX-9370 4.4 GHz;
  • Karta grafiki: z 3 GB pamięci i obsługą bibliotek DirectX 11, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 280X;
  • Pamięć: 8 GB RAM;
  • Twardy dysk: 45 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7.
Just Cause 3 ma bardzo zbliżone wymagania sprzętowe do Mad Maksa [news zaktualizowany] - ilustracja #2

Miłośnicy gier akcji z pewnością wiedzą czym jest seria Just Cause, ale wyjaśnienia należą się pozostałym osobom, które do tej pory nie miały do czynienia z przygodami Rico Rodrigueza. Cykl tworzony przez studio Avalanche pozwala wcielić się we wspomnianego jegomościa, pracującego dla tajnej organizacji Agency, trudniącej się wykonywaniem trudnych zadań (obalanie samozwańczych rządów itd.). W trzeciej odsłonie serii trafimy do republiki Medici, na której twardą ręką rządzi generał Di Ravello. Naszym zadaniem będzie oczywiście pozbycie się delikwenta, a dokonamy tego przy użyciu broni palnej, rozmaitych gadżetów i pojazdów.

Just Cause 3 będzie pierwszą odsłoną serii, która ukaże się na najnowszych konsolach. „Jedynka” zadebiutowała na rynku w 2006 roku i dostępna jest na Xboksie, Xboksie 360, PlayStation 2 oraz komputerach osobistych, a druga część pojawiła się cztery lata później i grali w nią użytkownicy Xboksa 360, PlayStation 3, a także PC-tów.