Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2013, 10:22

autor: Góral

Just Cause 2 Multiplayer zadebiutuje w tym miesiącu na Steamie

Twórcy moda Just Cause 2 Multiplayer poinformowali, że projekt w tym miesiącu ukaże się w sklepie Steam. Dodatkowo przed premierą zostaną przeprowadzone ostatnie testy, które odbędą się w dniach 7 - 14 grudnia.

Just Cause 2 Multiplayer to mod do sandboksa studia Avalanche. - Just Cause 2 Multiplayer zadebiutuje w tym miesiącu na Steamie - wiadomość - 2013-12-02
Just Cause 2 Multiplayer to mod do sandboksa studia Avalanche.
Just Cause 2 Multiplayer w skrócie:
  • Modyfikacja Just Cause 2
  • Umożliwia zabawę w trybie dla wielu graczy
  • Do działania wymaga podstawowej wersji gry

Twórcy moda dodającego do gry Just Cause 2 tryb multiplayer poinformowali, że od 7 do 14 grudnia odbędą się ostatnie testy tej modyfikacji. Natomiast oficjalny debiut tytułu w sklepie Steam nastąpi jeszcze w tym miesiącu, przy czym nie ujawniono dokładnego terminu.

Chętni nie muszą jednak długo czekać. Wystarczy utworzyć konto na oficjalnej stronie Just Cause 2 Multiplayer, następnie udać się w to miejsce i uzyskać klucz do wykorzystania w usłudze firmy Valve, dzięki czemu w najbliższych dniach przetestujecie ten projekt. Należy jednak pamiętać, że do działania wymagana jest podstawowa wersja gry.

Wraz z premierą w Steamie mod stanie się jakby pełnoprawną produkcją. W związku z tym zostanie on zintegrowany z usługą firmy Valve, dzięki czemu można będzie bawić się ze swoimi znajomymi z listy i nie tylko.

Just Cause 2 Multiplayer zadebiutuje w tym miesiącu na Steamie - ilustracja #2

Just Cause 2 Multiplayer zadebiutuje w tym miesiącu na Steamie - ilustracja #3Just Cause 2 to kontynuacja gry akcji, która ukazała się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC w 2010 roku. Tytuł opowiada o przygodach Rico Rodriqueza - pracownika organizacji o nazwie Agencja, walczącego ze świetnie uzbrojonymi przeciwnikami. Tytuł posiada ogromny, otwarty świat, który można eksplorować w dowolny sposób.