Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 03:08

Journey to the Savage Planet zapowiedziane podczas The Game Awards 2018

Jedną z gier zapowiedzianych podczas gali The Game Awards 2018 okazało się Journey to the Savage Planet, przygodowa gra akcji będąca debiutanckim projektem Typhoon Studios.

Journey to the Savage Planet zapowiedziane podczas The Game Awards 2018 - ilustracja #1

Drugą zapowiedzią tegorocznej gali The Game Awards okazało się być Journey to the Savage Planet. Produkcja jest debiutanckim projektem Typhoon Studios, zespołu założonego w ubiegłym roku przez Alexa Hutchinsona, weterana branży, związanego przez wiele lat z Ubisoftem. Premiera gry jest przewidziana na przyszły rok, na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, natomiast jej pierwszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

O samej produkcji wiemy na razie niewiele. Twórcy zapewniają, że to nie battle royale czy survival, a raczej przygodowa gra akcji z widokiem pierwszoosobowym, w której gracz zostanie zrzucony bez odpowiedniego sprzętu i przygotowania na obcą, wypełnioną dziwacznymi formami życia i potencjalnie śmiertelnie niebezpieczną planetę w celu poszukiwania nowego domu dla ludzkości. Całość jest utrzymana w kolorowej oprawie graficznej oraz humorystycznym tonie. Deweloperzy zapewnili też, że to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi masę przenikających się mechanik rozgrywki, kiepskie dowcipy oraz wspólną zabawę – co sugeruje, że pojawi się tutaj możliwość zabawy w kooperacji. Jak Journey to the Savage Planet będzie wyglądać w akcji, przekonamy się w przyszłym roku, kiedy to Typhoon Studios przedstawi pierwsze fragmenty rozgrywki.

  1. The Game Awards 2018 – transmisja live, nagrody, zapowiedzi
  2. Oficjalna strona internetowa gry Journey to the Savage Planet