Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 czerwca 2022, 08:50

Jon Snow w centrum sequela Gry o tron, nad którym podobno pracuje HBO

Według doniesień, HBO zdecydowało, że po raz kolejny powrócimy do Westeros. Tym razem jednak twórcy postanowili pokazać nam historię bohatera, którego los zakończył się w mało zadowalający sposób.

Źródło fot.: HBO Max

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, HBO rozpoczęło prace nad sequelem Gry o tron. Z informacji podanych przez portal wynika, że głównym bohaterem nowego serialu ma być Jon Snow, którego po raz kolejny zagra Kit Harington.

Na tę chwilę nie wiadomo nic odnośnie szczegółów fabuły tego projektu. Można się jednak spodziewać, że zobaczymy życie Jona Snowa za Murem.

HBO Max kupisz tutaj

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z sequelem, można się domyślać, iż w serialu zobaczymy inne ważne postacie z Gry o tron. Niewykluczone, że pojawią się Arya Stark, Sansa Stark oraz przede wszystkim Tormund Zabójca Olbrzyma.

Niestety jak na razie nie wiemy, kto stanie za sterami nowego serialu w świecie Gry o tron. Nie powinniśmy jednak liczyć, że David Benioff i D.B. Weiss powrócą. Zwłaszcza, że stworzone przez nich ostatnie sezony były bardzo mocno krytykowane przez fanów serialu.

Informacje podane przez THR wskazują na dość mocne zainteresowanie HBO uniwersum wykreowanym przez George’a R. R. Martina. Miejmy jednak nadzieję, że wraz z ilością dostaniemy również jakość na odpowiednim poziomie.

Przypomnijmy, że 21 sierpnia na platformie HBO Max zadebiutuje prequel Gry o tron, Ród Smoka. Jego akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z serialu i książki, a historia skupia się na królewskiej dynastii Targaryenów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.