Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2015, 14:28

autor: Góral

Job Simulator, czyli symulator pracy dla gogli rzeczywistości wirtualnej

Od jakiegoś czasu studio Owlchemy Labs pracuje nad grą Job Simulator, czyli zabawnym symulatorem... pracy. Dziś zaprezentowano kolejny zawód, jaki znajdzie się w pełnej wersji produkcji zmierzającej na Oculus Rift i HTC RE Vive.

Studio Owlchemy Labs pokaże w Job Simulator jak naprawdę wygląda praca w biurze. - Job Simulator, czyli symulator pracy dla gogli rzeczywistości wirtualnej - wiadomość - 2015-09-25
Studio Owlchemy Labs pokaże w Job Simulator jak naprawdę wygląda praca w biurze.

Studio Owlchemy Labs (twórcy Snuggle Truck i Jack Lumber) jakiś czas temu zapowiedziało grę Job Simulator, przeznaczoną na urządzenia rzeczywistości wirtualnej, a podczas imprezy Oculus Connect 2 zdradziło kolejny zawód, jaki będziemy mogli wykonywać w tej szalonej produkcji. Jest to więc doskonała okazja do zaprezentowania gry, o której pewnie większość z Was jeszcze nie słyszała.

Job Simulator w skrócie:
  • Gatunek: pseudo-symulator
  • Deweloper: Owlchemy Labs
  • Platformy sprzętowe: Oculus Rift i HTC RE Vive
  • Data premiery: 2016 rok

Jak sama nazwa wskazuje, będzie to symulator pracy. Deweloperzy podchodzą jednak do tematu z dużym przymrużeniem oka, więc produkcji ma być dużo bliżej do tytułów pokroju Surgeon Simulator, niż do symulatora z prawdziwego zdarzenia. Gracze wcielą się oczywiście w osoby wykonujące rozmaite zawody, a najnowszą ujawnioną specjalizacją jest pracownik biurowy. Z zaprezentowanego zwiastuna wynika, że jego rola sprowadzać będzie się do picia kawy i rzucania przedmiotami znajdującymi się na biurku. Wcześniej zdradzone zawody to szef kuchni i sprzedawca w małym sklepie. Podobnie jak w przypadku pracownika biurowego, tak i one opierają się na wykonywaniu rozmaitych głupot, o czym przekonacie się oglądając poniższe materiały z rozgrywką.

Job Simulator ukazać ma się jako tytuł startowy na Oculus Touch. Kontroler, a właściwie para niewielkich kontrolerów, zadebiutować ma w drugiej połowie 2016 roku. Zabawna gra studia Owlchemy Labs tworzona jest jednak nie tylko z myślą o goglach Oculus Rift, gdyż ukaże się także na HTC RE Vive.