Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 lutego 2018, 14:50

autor: Jiker

Jessica Jones i Silicon Valley na nowych zwiastunach

Fani seriali Jessica Jones i Silicon Valley mogą zapoznać się z najnowszymi zwiastunami obu produkcji (odpowiedniego drugiej i piątej serii). „Kryminalny” Marvel i sitcom o startupach zagoszczą na Netfliksie i stacji HBO w przyszłym miesiącu.

Platforma Netflix oraz stacja HBO podzieliły się nowymi zwiastunami nadciągających produkcji – drugiego sezonu przygód Jessiki Jones oraz piątej serii Silicon Valley (pol. Dolina Krzemowa). Z trailerami możecie zapoznać się poniżej.

Jessica Jones nie jest osamotniona. Trwają również prace nad kolejnymi seriami Daredevila, Iron Fista i Luke’a Cage’a. - Jessica Jones i Silicon Valley na nowych zwiastunach - wiadomość - 2018-02-22
Jessica Jones nie jest osamotniona. Trwają również prace nad kolejnymi seriami Daredevila, Iron Fista i Luke’a Cage’a.

Obdarzona nadludzką siłą szefowa agencji detektywistycznej, współtworząca z Daredevilem, Luke’em Cage’em i Iron Fistem netfliksowy team The Defenders, zmierzy się z „najbardziej osobistą sprawą w jej karierze”. Nie zabraknie nawiązań do przeszłości, spodziewać możemy się również rozwinięcia relacji z Trish Walker. W drugiej serii, na którą ponownie złoży się 13 odcinków, powrócą Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss oraz Eka Darville. Na ekranie zobaczymy również Davida Tennanta w roli Kilgrave’a. Natomiast nowe twarze to Leah Gibson (jako Ingrid) i J.R. Ramirez (grający Oscara). Produkcja trafi do oferty Netfliksa 8 marca.

Z kolei Silicon Valley w zabawny sposób podejmuje temat nowych technologii i startupów. Czwarta seria została oceniona bardzo dobrze. Niestety, miała kiepską oglądalność (spadek o połowę w stosunku do poprzednich sezonów, na co wpływ miał m.in. brak emisji przed Grą o tron) i jeśli tendencja zostanie utrzymana, to być może serial nie będzie kontynuowany. Należy również pamiętać, że w piątym sezonie w obsadzie produkcji zabraknie T.J. Millera, który w czterech poprzednich odgrywał postać Erlicha Bachmana. Natomiast o sukces na bezlitosnym rynku nowych technologii w dalszym ciągu powalczą Thomas Middleditch, Josh Brener, Martin Starr i Kumail Nanjiani. Debiut kolejnej serii Silicon Valley zaplanowany został przez stację HBO na 25 marca.

  1. Jessica Jones na Netflix.com
  2. Silicon Valley na HBO.com