Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 21 lutego 2018, 14:50

autor: Jiker

Jessica Jones i Silicon Valley na nowych zwiastunach

Fani seriali Jessica Jones i Silicon Valley mogą zapoznać się z najnowszymi zwiastunami obu produkcji (odpowiedniego drugiej i piątej serii). "Kryminalny" Marvel i sitcom o startupach zagoszczą na Netfliksie i stacji HBO w przyszłym miesiącu.

Platforma Netflix oraz stacja HBO podzieliły się nowymi zwiastunami nadciągających produkcji – drugiego sezonu przygód Jessiki Jones oraz piątej serii Silicon Valley (pol. Dolina Krzemowa). Z trailerami możecie zapoznać się poniżej.

Jessica Jones nie jest osamotniona. Trwają również prace nad kolejnymi seriami Daredevila, Iron Fista i Luke’a Cage’a. - Jessica Jones i Silicon Valley na nowych zwiastunach - wiadomość - 2018-02-22
Jessica Jones nie jest osamotniona. Trwają również prace nad kolejnymi seriami Daredevila, Iron Fista i Luke’a Cage’a.

Obdarzona nadludzką siłą szefowa agencji detektywistycznej, współtworząca z Daredevilem, Luke’em Cage’em i Iron Fistem netfliksowy team The Defenders, zmierzy się z „najbardziej osobistą sprawą w jej karierze”. Nie zabraknie nawiązań do przeszłości, spodziewać możemy się również rozwinięcia relacji z Trish Walker. W drugiej serii, na którą ponownie złoży się 13 odcinków, powrócą Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss oraz Eka Darville. Na ekranie zobaczymy również Davida Tennanta w roli Kilgrave’a. Natomiast nowe twarze to Leah Gibson (jako Ingrid) i J.R. Ramirez (grający Oscara). Produkcja trafi do oferty Netfliksa 8 marca.

Z kolei Silicon Valley w zabawny sposób podejmuje temat nowych technologii i startupów. Czwarta seria została oceniona bardzo dobrze. Niestety, miała kiepską oglądalność (spadek o połowę w stosunku do poprzednich sezonów, na co wpływ miał m.in. brak emisji przed Grą o tron) i jeśli tendencja zostanie utrzymana, to być może serial nie będzie kontynuowany. Należy również pamiętać, że w piątym sezonie w obsadzie produkcji zabraknie T.J. Millera, który w czterech poprzednich odgrywał postać Erlicha Bachmana. Natomiast o sukces na bezlitosnym rynku nowych technologii w dalszym ciągu powalczą Thomas Middleditch, Josh Brener, Martin Starr i Kumail Nanjiani. Debiut kolejnej serii Silicon Valley zaplanowany został przez stację HBO na 25 marca.

  1. Jessica Jones na Netflix.com
  2. Silicon Valley na HBO.com
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.