Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2016, 08:31

Jessica Chastain dołączy do obsady filmowego The Division?

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, Jessica Chastain - aktorka znana m.in. z Interstellar czy Wroga numer jeden - negocjuje udział w nadchodzącej ekranizacji gry Tom Clancy's The Division.

Wygląda na to, że sprawa pełnometrażowego filmu na podstawie wydanej w marcu tego roku gry Tom Clancy's The Division zaczyna nabierać rozpędu. W czerwcu dowiedzieliśmy się, że główną rolę najprawdopodobniej zagra Jake Gyllenhaal, znany z takich obrazów jak Labirynt czy Nocny strzelec. Teraz poznaliśmy kolejne możliwe nazwisko w obsadzie filmu.

Chastain ostatnimi czasy z chęcią bierze udział w projektach z gatunku science fiction – ma już na swoim koncie występy w bardzo udanym Marsjaninie oraz Interstellar. - Jessica Chastain dołączy do obsady filmowego The Division? - wiadomość - 2016-07-28
Chastain ostatnimi czasy z chęcią bierze udział w projektach z gatunku science fiction – ma już na swoim koncie występy w bardzo udanym Marsjaninie oraz Interstellar.

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, udział w kinowej adaptacji The Division negocjuje Jessica Chastain – amerykańska aktorka, mająca na koncie dwie nominacje do Oscara za role w Służących oraz Wrogu numer jeden. Studio Ubisoft Motion Pictures po raz kolejny przyciągnęło więc do siebie absolutną hollywoodzką czołówkę – przypomnijmy bowiem, że do występu w zapowiedzianym na grudzień Assassin's Creed zatrudniono takie gwiazdy jak Michael Fassbender, Marion Cotillard oraz Jeremy Irons. Na The Division poczekamy jednak znacznie dłużej – prace nad ekranizacją nie mogą bowiem ruszyć, dopóki nie znajdzie się scenarzysta. Ale angaż Gyllenhaala oraz Chastain sugeruje, że Ubisoft w przypadku swoich kinowych dzieł nie ma zamiaru rozmieniać się na dobre. Czyżby miał to być kres ekranizacji gier pokroju produkcji niesławnego Uwe Bolla?

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy's The Division
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division