Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2021, 13:18

autor: Aquma

Jason Schreier sprzeciwia się internetowej krytyce. Gracze nie są obiektywni

Jason Schreier – znany dziennikarz gamingowy, który w przeszłości zajmował się wieloma kontrowersyjnymi sprawami – skomentował na Twitterze problem podejścia graczy do nieprzyjemnych informacji.

W SKRÓCIE:

  1. dziennikarz Jason Schreier skomentował podejście niektórych graczy do informacji, które im się nie podobają – jego zdaniem jest to jedna z najgorszych rzeczy w jego pracy;
  2. wypowiedź nawiązuje do zamieszania związanego ze skasowanym sequelem Days Gone.

Nawiązując do niedawnych plotek dotyczących odrzuconego pomysłu na Days Gone 2, znany dziennikarz gamingowy Jason Schreier skomentował na Twitterze podejście graczy do wiadomości, które im się nie podobają. Jego zdaniem wielu internautów nie przyjmuje pewnych rzeczy do wiadomości i próbuje za wszelką cenę usprawiedliwiać niewłaściwe praktyki.

Jedną z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy w dziennikarstwie gamingowym jest to, jak bardzo gracze zaprzeczają wiadomościom, które im się nie podobają, od opóźnień No Man's Sky do warunków pracy w ich ulubionych studiach.

W każdym razie, projekt Days Gone 2 został odrzucony w 2019 roku i nie jest tworzony w Sony Bend – stwierdził Jason Schreier.

Wypowiedź ta stanowiła swoistą obronę tekstu Schreiera w związku z faktem, że – jak się początkowo wydawało – niektóre zawarte w nim informacje zostały częściowo zdezawuowane przez byłego pracownika Bend Studio, Jeffa Rossa. Producent Days Gone nie potwierdził informacji, jakoby sequel tytułu z 2018 roku został skasowany. Jednak, w odpowiedzi na powyższy tweet, Ross wziął w obronę Jasona Schreiera.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w podcaście z Jaffe. Żałuję, że nie mogłem być bardziej bezpośredni w przypadku niektórych pytań. Pamiętajcie jednak, że @jasonschreier jest dziennikarzem, który poważnie traktuje swoją pracę. I ma ten luksus, że może być bardziej szczery niż ja – stwierdził deweloper.

  1. Recenzja gry Days Gone – Synowie Anarchii kontra Żywe trupy
  2. Days Gone – poradnik
  3. Days Gone – strona oficjalna