Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2020, 16:30

autor: AlexB

Jason Schreier komentuje plotki o bliskiej zapowiedzi GTA 6

Jason Schreier skomentował na Twitterze plotki dotyczące rychłej zapowiedzi Grand Theft Auto VI. Według znanego dziennikarza, w najbliższym czasie nie powinny pojawić się żadne oficjalne informacje o kolejnej odsłonie kultowego cyklu studia Rockstar.

Znany dziennikarz branżowy Jason Schreier postanowił nieco ostudzić entuzjazm osób z niecierpliwością wyczekujących zapowiedzi Grand Theft Auto VI. Napisał on na Twitterze w odpowiedzi na jeden z postów fanów, że w najbliższym czasie raczej nie powinniśmy spodziewać się oficjalnych informacji na temat nowej odsłony głośnego cyklu gier akcji z otwartym światem od studia Rockstar.

W ostatnich tygodniach pojawiło się mnóstwo plotek na temat Grand Theft Auto VI. Użytkownicy Reddita, głodni powrotu słynnej serii, doszukiwali się choćby najdrobniejszych przesłanek, że zapowiedź tytułu jest już bliska. Kilka dni temu ogień nadziei podsyciły zmiany w domenie GTAVI.com. Opierając się jednak na zdaniu Schreiera, nie wskazywały one na nic istotnego.

Jason Schreier komentuje plotki o bliskiej zapowiedzi GTA 6 - ilustracja #1
Według Schreiera, jak na razie nie ma co nastawiać się na jakieś „wybuchowe” wiadomości o GTA VI.

Przypominamy, że ostatnia odsłona cyklu GTA, „piątka”, zadebiutowała jeszcze na konsolach poprzedniej generacji w 2013 roku. Tytuł został doskonale przyjęty przez media branżowe i do dziś zajmuje czołowe miejsca na listach bestsellerów.

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games
  2. Jakie ma być GTA 6? Analizujemy wszystkie przecieki