Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 października 2021, 13:09

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Świeczki zapachowe Warhammera są już w sprzedaży

W ramach dzisiejszego Dnia Warhammera fani marki mogą zaopatrzyć się w raczej nietypowe gadżety z nią związane. Są nimi np. zapachowe świeczki, dostępne w ramach preorderu.

Gadżety dla fanów gier potrafią być przeróżne, a niektóre z nich zasługują nawet na miano specyficznych. Tak jest w przypadku świeczek zapachowych inspirowanych futurystycznym uniwersum Warhammera 40.000, które w ramach preorderu można kupić w sklepie Merchoid. A jeśli patrząc na poprzednie zdanie, zastanawiacie się, do czego zmierzamy – bez obaw, akcja jest zorganizowana ze sporym dystansem.

Zatem czy chcieliście kiedyś poczuć zapach legionu Mrocznych Aniołów? Nie? Spokojnie – aromatów jest kilka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo w sklepie można wyposażyć się również w świeczki dedykowane zwolennikom Gwardii Imperialnej czy Dominium Tau. A jeśli wolicie nieco mroczniejsze tematy, być może idealną opcją będzie dla Was zapach jednego z bogów Chaosu – Wielkiego Pożeracza lub Slaanesha.

Świeczki zapachowe Warhammera są już w sprzedaży - ilustracja #1
Wszystkie dostępne zapachy inspirowane Warhammerem 40.000, źródło: https://www.merchoid.com

Warto tutaj przypomnieć – ten nietypowy gadżet dostępny jest w preorderze. Jednak świeczki rozchodzą się w ekspresowym tempie, dlatego jeśli zastanawiacie się nad zakupem którejś z nich, lepiej zrobić to szybko.

W przypadku gdy nie zdążycie zakupić „wymarzonej” świeczki, możecie zamiast tego wyposażyć się w np. świąteczne swetry lub skarpety (także inspirowane Warhammerem), które również znajdują się w niecodziennej ofercie sklepu. W końcu czy nie ma lepszej okazji, aby pokazać sympatię do jednej z frakcji niż kolacja przy świątecznym stole?

Świeczki zapachowe Warhammera są już w sprzedaży - ilustracja #2

Jakiś czas temu dostępne były także pluszaki z Warhammera, a mówiąc dokładniej – ubrany w świąteczną czapeczkę Paszczun oraz nieco mniej charyzmatyczny Nurgle. Oba niestety nie są już dostępne.

Zarówno świeczki, jak i inne gadżety zostały zaprezentowane w artykule na stronie Warhammer Community, jako sposoby na świętowanie Dnia Warhammera, który wypada właśnie dzisiaj. Zatem jeśli jesteście fanami serii i chcecie jakoś uczcić tę okazję – dobrym pomysłem może być zapoznanie się z pomysłami przedstawionymi przez firmę Games Workshop (właściciela marki).