Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 czerwca 2016, 17:45

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Jak powstawał Wiedźmin 3 i dlaczego Toussaint ma krakowskie korzenie – CD Projekt RED na GRYOffline 2016

Na darmową rejestrację na GRYOffline 2016 macie czas do czwartku, a dziś dajemy Wam kolejny ważny powód, dla którego warto odwiedzić Kraków 9 lipca!

Jak powstawał Wiedźmin 3 i dlaczego Toussaint ma krakowskie korzenie – CD Projekt RED na GRYOffline 2016 - ilustracja #1

Do kolejnej edycji imprezy GRYOffline 2016 zostały niecałe dwa tygodnie. 9 lipca zapraszamy Was do Fortów Kleparz w Krakowie.

Kolejną atrakcją, jaka czeka na Was tego dnia, jest panel dyskusyjny z twórcami Wiedźmina 3 oraz najnowszego dodatku Krew i wino.

CD Projekt RED na GRYOffline 2016

Gośćmi panelu zatytułowanego „Jak powstawał Wiedźmin 3 i dlaczego Toussaint ma krakowskie korzenie” będą:

  • Konrad Tomaszkiewicz – reżyser gry (Game Director)
  • Kacper Niepokólczycki – artysta środowiskowy (Environment Artist)
  • Błażej Augustynek – projektant questów (Quest Designer)
  • Tomasz Marchewka – scenarzysta (Writer)

Poznacie nie tylko kulisy prac nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz dodatkiem Krew i wino. Twórcy przybliżą Wam także sam proces powstawania tak złożonego projektu, jakim jest RPG z otwartym światem; dowiecie się także, na czym polega współpraca pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu.

Jakiś czas temu pisaliśmy o dynamicznym rozwoju krakowskiego oddziału CD Projekt RED, więc nasza impreza będzie także doskonałą okazją, by nie tylko spędzić miło czas, ale również… poszukać pracy. Na miejscu znajdzie się bowiem osoba odpowiedzialna za rekrutację w oddziale studia CDPR.

Jak powstawał dodatek Wiedźmin 3: Krew i wino? Dowiecie się tego od jego twórców. - Jak powstawał Wiedźmin 3 i dlaczego Toussaint ma krakowskie korzenie – CD Projekt RED na GRYOffline 2016 - wiadomość - 2016-06-28
Jak powstawał dodatek Wiedźmin 3: Krew i wino? Dowiecie się tego od jego twórców.

Kiedy i gdzie?

Impreza odbędzie się 9 lipca w godzinach 13:00 – 21:00 w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie – w zlokalizowaniu miejsca pomoże Wam mapa.

Rejestracja

By wziąć udział w GRYOffline 2016, musicie zarejestrować się na stronie imprezy najpóźniej do 30 czerwca. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto gry-online.pl (jeżeli jeszcze go nie macie, to założycie je tutaj) i kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”. To jednak nie wszystko, gdyż w dniach 1 – 5 lipca będziecie musieli jeszcze na tej samej stronie potwierdzić chęć uczestnictwa. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny.

Atrakcje

Na GRYOffline 2016 czeka na Was ekskluzywny pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone i możliwość zanurzenia się w świat ALICE VR w goglach Oculust Rift. Ponadto będziecie mogli wypróbować HTC Vive i wziąć udział w konkursach. W najbliższą środę ogłosimy ostatnią część tegorocznego programu.

Dodatkowe informacje

Jak wielokrotnie wspominaliśmy, impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. W związku z tym osoby poniżej 18. roku życia nie zostaną na nią wpuszczone, nawet jeśli przyjdą z opiekunem. Ze względów bezpieczeństwa również rodziny z małymi dziećmi nie będą mogły wejść na teren klubu. Jeżeli chcecie przyjść z osobą towarzyszącą, to Wasza druga połówka również musi się zarejestrować i potwierdzić chęć udziału.

Poza tym wszystkim pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, ale jeżeli nie załapiecie się na zabawę, to nie traćcie nadziei, gdyż traficie na listę rezerwowych. W dniach 6 – 7 lipca otworzymy drugą rejestrację, o ile zwolnią się wejściówki.