Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2021, 12:02

autor: Aquma

It Takes Two z gameplay trailerem i nowymi screenami

Deweloperzy odpowiedzialni za grę It Takes Two – studio Hazelight – zaprezentowali gameplay trailer swojego dzieła. Twórcy podzielili się również kilkoma nowymi screenshotami.

W SKRÓCIE:

  1. twórcy It Takes Two zaprezentowali gameplay trailer swojego dzieła;
  2. zwiastun przedstawia zarys fabularny oraz opisuje mechanikę rozgrywki.

W sieci pojawił się nowy gameplay trailer oraz kilka screenshotów z kooperacyjnej gry przygodowej It Takes Two od studia Hazelight (znanego z A Way Out, które było oparte na dość podobnym pomyśle na rozgrywkę, ale cechowało się zdecydowanie odmiennym klimatem). Materiał przedstawia zarys fabularny oraz podstawy mechaniki rozgrywki.

W It Takes Two będzie dało się grać wyłącznie w dwie osoby. Gracze będą kontrolowali szmaciane maskotki, do których zostały przeniesione umysły Cody i May – rodziców pewnej dziewczynki. Protagoniści muszą odnaleźć wyjście z nietypowej sytuacji, a przy okazji spróbować na nowo nawiązać nić porozumienia (w momencie rozpoczęcia gry para jest na drodze do rozwodu i to właśnie te plany są powodem późniejszych wydarzeń).

It Takes Two zaoferuje bardzo zróżnicowany gameplay – w niektórych momentach tytuł będzie przypominał klasyczną platformówkę, a w innych bardziej grę akcji.

It Takes Two z gameplay trailerem i nowymi screenami - ilustracja #1
It Takes Two z gameplay trailerem i nowymi screenami - ilustracja #2
It Takes Two z gameplay trailerem i nowymi screenami - ilustracja #3
It Takes Two – screenshoty.

It Takes Two zadebiutuje 26 marca na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S.

  1. It Takes Two – strona oficjalna