Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2021, 23:17

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Insomniac Games pracuje nad grą o Wolverinie

Inscomniac Games, twórcy Spider-Mana zaprezentowali zwiastun ich nowego superbohaterskiego projektu - Wolverine. Tytuł najpewniej będzie exclusive'em PlayStation 5.

Prosto z PlayStation ShowcaseStudio Insomniac Gamestwórcy Spider-Mana (2018) – pracuje obecnie nad grą z Wolverinem w roli głównej. Niestety, nie podano daty premiery tytułu. Zapewniono natomiast, że produkcja „jest tworzona z myślą o PlayStation 5”. Poza zwiastunem deweloperzy udzielili także krótkiego komentarza odnośnie zapowiedzi.

Marvel's Wolverine to samodzielna gra z uniwersum Marvela, za którą odpowiadają Brian Hortona oraz Camerona Christiana – ostatnio kierowali pracami nad Marvel's Spider-Man: Miles Morales, grą, z której jesteśmy niezwykle dumni w Insomniac.

Podobnie jak w przypadku gier o Spider-Manie, naszym celem jest nie tylko uszanowanie tego, co czyni tę postać tak popularną, ale także szukanie możliwości, by nadać jej świeżego charakteru i prawdziwie odzwierciedlić tym ducha naszego studia. Mimo że Marvel's Wolverine jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, to już teraz mogę zapewnić o emocjonalnej narracji i nowoczesnym gameplayu – nasz zespół tworzy coś naprawdę wyjątkowego.

Niecierpliwych fanów „Rosomaka” powinna zainteresować inna bardzo udana produkcja z 2009 roku – zatytułowana X-Men Origins: Wolverine. Poza Wolverine’em, Insomniac Games pracuje także nad kontynuacją Spider-Mana, w której występ zaliczy Venom. Premiera tej produkcji nastąpi w 2023 roku.