Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2019, 22:06

autor: "Vergil"

Imperator Rome - data premiery, cena i wymagania sprzętowe

Imperator: Rome, czyli kolejna strategia z katalogu wydawniczego firmy Paradox Interactive, trafi do sprzedaży w kwietniu. Oprócz daty premiery poznaliśmy jej cenę i wymagania sprzętowe. Ponadto do sieci trafił klimatyczny zwiastun fabularny.

Zapowiedziana w maju 2018 roku gra Imperator: Rome doczekała się daty premiery. Produkcja trafi na komputery osobiste 25 kwietnia, a według informacji opublikowanych na Steamie będzie dostępna wyłącznie po angielsku. Tytuł, którego wydaniem zajmie się firma Paradox Interactive, został wyceniony na 142,99 złote. Zamawiając go przed premierą zapewnimy sobie dostęp do paczki Epirus Flavor Pack, zawierającej unikalne modele armii oraz statku, specjalne wydarzenia i monument oraz jeden utwór.

Warto odnotować, że oprócz podstawowej wersji gry w sprzedaży znajduje się kosztująca 199 złotych Edycja Deluxe, którą wzbogacono o cyfrowy artbook i tapety oraz paczkę zawartości nazwaną Hellenistic World Flavor Pack. Na tę ostatnią składa się szereg dodatków w postaci bonusowych modeli armii i statków, monumentów, wydarzeń oraz utworów muzycznych.

Imperatorzy może pławią się w luksusach, ale też mają na głowie całą masę obowiązków. - Imperator Rome - data premiery, cena, wymagania i zwiastun fabularny - wiadomość - 2019-02-05
Imperatorzy może pławią się w luksusach, ale też mają na głowie całą masę obowiązków.

Na tym nie koniec, gdyż znamy również wymagania sprzętowe gry Imperator: Rome. Tytuł nie będzie wymagał komputera z najwyższej półki – na komfortową zabawę mogą liczyć również posiadacze nieco starszych maszyn.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7 SP1

Procesor:

Intel iCore i3-2105 lub AMD FX-8120

Pamięć RAM:

4 GB

Karta graficzna:

Nvidia GeForce GTX 570 lub podobna

Zalecane wymagania sprzętowe

System operacyjny:

64-bitowy Windows 10

Procesor:

Intel iCore i5- 4690K lub AMD Ryzen 3 2200G

Pamięć RAM:

8 GB

Karta graficzna:

Nvidia GeForce GTX 960

Na koniec mamy dla Was świeży zwiastun fabularny, w którym twórcy przedstawili tło historyczne swojego dzieła, jednocześnie sygnalizując obowiązki czekające na graczy wcielających się w tytułowych imperatorów. Mowa zarówno o toczeniu wojen, jak i zajmowaniu się kwestiami związanymi z ustrojem, polityką, ekonomią czy nauką oraz kulturą.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Imperator: Rome
  2. Imperator: Rome na platformie Steam