Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 sierpnia 2014, 13:30

autor: Jiker

Humble Mobile Bundle 6 wystartowało (m.in. Eliss Infinity, Combo Crew, Threes!, Duet)

Rozpoczęto szóstą edycję promocji Humble Mobile Bundle. Dzięki niej już za kilkanaście złotych można uzyskać dostęp do co najmniej sześciu uznanych gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android. W ofercie znajdują się takie tytuły jak Eliss Infinity, Combo Crew, Threes! czy Duet.

Wystartowała szósta edycja akcji Humble Mobile Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze możecie wejść w posiadanie co najmniej sześciu gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android (kolejne pozycje zostaną zapewne dodane do zestawu wraz z upływem czasu). Tym razem w ofercie znalazły się takie tytuły jak Eliss Infinity, Combo Crew oraz Threes!.

Wpłata na dowolnym poziomie otwiera dostęp do trzech produkcji mobilnych. Są nimi:

  • Eliss Infinity – rozbudowana wersja bardzo dobrej gry logiczno-zręcznościowej, wykorzystującej w doskonały sposób ekrany dotykowe z funkcją multitouch;
  • Duet w wersji Premium – arcytrudna zręcznościówka z wpadającą w ucho ścieżką dźwiękową autorstwa Tima Shiela (wersja z odblokowaną zawartością dodatkową);
  • Combo Crew Special Edition– chodzona bijatyka, robiąca użytek z nowatorskiego, dotykowego systemu sterowania (wersja z odblokowaną zawartością dodatkową).

Po przebiciu kwoty średniej (w chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 4,44 dolary, czyli w przeliczeniu około 14 zł), system odblokowuje dostęp do trzech kolejnych gier:

  • Threes! – mobilny, logiczny fenomen, który doczekał się dziesiątków naśladowców;
  • Mines of Mars– platformowa gra akcji z elementami RPG i z proceduralnie generowanymi poziomami;
  • Joe Dever's Lone Wolf – po części powieść, po części RPG akcji, a wszystko to doprawione fenomenalną wręcz szatą graficzną (pełna wersja, zapewniająca dostęp do wszystkich aktów opowieści).

Jak to zwykle bywa w przypadku akcji Humble Mobile Bundle, w miarę rozwoju sytuacji do zestawu dodane zostaną kolejne tytuły. W momencie podjęcia decyzji o zakupie, gracz może rozdysponować zaoferowaną kwotę pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji Humble Bundle, a także fundacje charytatywne Child’s Play Charity oraz Electronic Frontier Foundation.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.