Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 marca 2022, 20:35

George R. R. Martin ogłasza, że niedługo poznamy datę premiery House of the Dragon

Wygląda na to, że wkrótce poznamy datę premiery serialu Ród Smoka. Tak wynika z ostatnich informacji prosto od George'a R.R. Martina.

Na The Winds of Winter – nową część Pieśni lodu i ognia – musimy jeszcze poczekać, ale wkrótce dowiemy się więcej na temat kolejnego serialu w świecie Gry o tron. Przynajmniej na to wskazuje niedawny wpis George’a R.R. Martina, w którym amerykański pisarz sugeruje rychłe ujawnienie daty premiery Rodu Smoka.

HBO Max kupisz tutaj

Tekst zamieszczony na „wcale-nie-blogu” Martina nie jest poświęcony nowej produkcji HBO. Niemniej w pewnym momencie Amerykanin wspomniał o wrześniowym debiucie Pierścieni Władzy, a zaraz potem urwał w połowie podobnej wzmianki na temat Rodu Smoka i zapewnił, że „dowiemy się o tym wkrótce”:

Wielu z Was czytających ten tekst to fani fantasy, wiem o tym. Wiem też, że czekacie na Winds of Winter… ale także niecierpliwie [czekacie – przyp. autora] na nowe seriale. Do 2 września na Pierścenie Władzy, a na Dom Smoka do… cóż, dowiecie się wkrótce. Ale jest dopiero marzec.

Martin nie omieszkał też zapewnić, że nadal pracuje nad The Winds of Winter, choć przyznał, że w 2021 roku nie odnotował tak wielkich postępów, jak rok wcześniej. Stwierdził też, że choć Westeros pozostaje dla niego priorytetem, to obecnie nie jest to tylko kolejny tom czy nawet całość Pieśni lodu i ognia.

Fakt, że – nawet jeśli wykluczyć produkcje filmowe – pisarzowi nie brakuje pracy, bo poza The Winds of Winter ma na głowie m.in. drugi tom prequela Ogień i Krew oraz kolejne historie Sir Duncana Wysokiego (który zresztą też doczeka się własnego serialu).

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.