Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2016, 20:45

Homefront: The Revolution – film z rozgrywki, informacje o nowym trybie gry i pre-orderach

W sieci ukazał się nowy film z rozgrywki z gry Homefront: The Revolution, który przedstawia jej wersję beta. Producenci tytułu zdradzili także, jakie bonusy czekają na osoby, które zdecydują się zamówić tytuł przed premierą. Przedstawili również kooperacyjny tryb zabawy wieloosobowej potwierdzili datę startu zamkniętych beta-testów na XOne.

Do premiery Homefront: The Revolution, która wyznaczona została na 20 maja, zostało jeszcze kilka miesięcy. W sieci pojawił się dziś film prezentujący 10 minut rozgrywki z wersji beta tytułu. Zobaczymy na nim niektóre kluczowe elementy gry, którymi chwalą się deweloperzy ze studia Deep Silver Dambuster, składającego się z byłych pracowników Cryteka, pracującymi przed zmianami własnościowymi marki Homefront dla firmy THQ.

Co ważne, beta będzie dostępna dla zwykłych graczy. Zapowiedziane właśnie zamknięte testy na konsoli Xbox One będą trwały w dniach 11-14 lutego. Liczba uczestniczących w nich osób będzie jednak ograniczona. Aby zdobyć miejsce na liście powinniśmy zapisać się na oficjalnej stronie internetowej lub wypatrywać promocji, które będą organizować deweloperzy w sieciach społecznościowych. Na razie nie wiemy, czy testy odbędą się także na pozostałych dwóch platformach docelowych Homefront: The Revolution, a więc na PlayStation 4 i komputerach PC.

Bonusy w pre-orderze

Poza zapowiedzią bety, twórcy przedstawili dziś także nowy tryb rozgrywki oraz bonusy dla osób, które złożą zamówienia przedpremierowe. Resistance Mode, będący częścią wspomnianej już bety, to kooperacyjny tryb multiplayer. Gracze wcielając się w partyzantów uczestniczą w serii misji fabularnych rozgrywających się w Filadelfii. W dniu premiery otrzymamy w sumie 12 rozbudowanych scenariuszy. Kolejnych 20 ma ukazać się za darmo w przeciągu roku od debiutu gry. Zabawę zaczynamy jako nieopierzony rekrut, bez żadnych umiejętności oraz narzędzi. Z czasem zdobywamy doświadczenie, odblokowujące nowe skórki, wyposażenie oraz plany, dzięki którym złożymy nowy, specjalistyczny ekwipunek, drastycznie zmieniający naszą strategię działania. Według autorów, najbardziej zaawansowane zadania oraz najwyższe poziomy trudności wymagać mają ścisłej współpracy świetnie wyszkolonej i doświadczonej drużyny bojowników.

Gracze, którzy złożą pre-order na Homefront: The Revolution, otrzymają jako bonus tzw. Revolutionary Spirit Pack. Ten specjalny zestaw DLC zawiera dwie skórki dla przedmiotów w kampanii (jedna z nich przeznaczana dla naszego motocyklu, druga dla pistoletu), a także opcję błyskawicznego odblokowania kilku broni w trybie Resistance (karabin snajperski, strzelba oraz zdalnie odpalane ładunki wybuchowe).

Homefront: The Revolution to kontynuacja gry Homefront z 2011 roku. Produkcja opowiada o fikcyjnym konflikcie Stanów Zjednoczonych z Koreą Północną. Podobnie jak w drugiej części serii, tak i w jedynce wcielamy się w członka ruchu oporu, walczącego z okupantami. Tytuł zaoferować ma rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza oraz wiele rodzajów zabawy wieloosobowej.

  1. Graliśmy w Homefront: The Revolution – czy to nowy Far Cry w Filadelfii?
  2. Oficjalna strona Homefront: The Revolution