Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 marca 2018, 13:30

Hity Ubisoftu w wiosennej promocji w sklepie Uplay

Rozpoczęła się wiosenna wyprzedaż na platformie Uplay. Do 31 marca można zakupić po obniżonej cenie takie tytuły jak Tom Clancy's The Division, Ghost Recon Wildlands, For Honor czy Assassin's Creed Origins.

Kolejny sezon na wyprzedaże rozkręcił się na dobre. Od wczoraj trwają promocje w PlayStation Store i sklepie Origin. W tyle nie pozostaje Ubisoft. Dziś na ich cyfrowej platformie Uplay rozpoczęła się wiosenna wyprzedaż. W trakcie jej trwania można kupić mnóstwo atrakcyjnych tytułów i dodatków ze stajni francuskiego giganta z rabatami dochodzącymi nawet do 75%. Wśród przecenionych gier znalazły się takie hity, jak Assassin's Creed Origins, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, For Honor, South Park: The Fractured But Whole czy produkcje z cyklu Far Cry. Osoby lubujące się w gatunku strzelanek, zwłaszcza tych MMO, mogą zainteresować się przede wszystkim Tom Clancy's The Division, którego cena została obniżona o 70%. Warto też pamiętać, że na horyzoncie jest kontynuacja, zatem być może opłaca się przyjrzeć oryginałowi.

Hity Ubisoftu w wiosennej promocji w sklepie Uplay - ilustracja #1

Wiosenna promocja w sklepie Uplay potrwa do 31 marca. Poniżej wymieniliśmy naszym zdaniem najciekawsze pozycje z oferty. Pełną listę przecenionych tytułów znajdziecie tutaj.

Wiosenna promocja Ubisoftu