Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 marca 2018, 13:26

Oceanhorn 2 z nowym gameplayem

W czasie trwającego GDC 2018 firma Cornfox & Brothers podzieliła się ze światem fragmentem rozgrywki z tworzonej przez siebie przygodowej gry akcji inspirowanej cyklem Legend of Zelda – Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm.

Oceanhorn 2 z kolejnym gameplayem. - Oceanhorn 2 z nowym gameplayem - wiadomość - 2018-03-22
Oceanhorn 2 z kolejnym gameplayem.
OCEANHORN 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Cornfox & Brothers
  2. Wydawca: Cornfox & Brothers
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: iOS, PC
  5. Data premiery: nieznana

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm – baśniowa przygodowa gra akcji, wyraźnie inspirowana serią Legend of Zelda, doczekała się kolejnego gameplayu. Pochodzi on ze specjalnego dema przygotowanego z myślą o trwającej właśnie Game Developers Conference 2018 i został pokazany w czasie prezentacji poświęconej silnikowi Unreal Engine.

Na trzyminutowym materiale widzimy zieloną Wielką Dżunglę Pitra, zamieszkaną przez podzielony w wyniku starej zwady naród Owru. Nasi bohaterowie przybywają tam, by spróbować zjednoczyć tubylców i przekonać ich do dołączenia do walki ze złowrogim Mesmerothem. Nie da się ukryć, że tytuł może się podobać – szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że prezentowane demo działa na iPhonie 7! Wszystko wygląda niezwykle barwnie i urzeka bajkową atmosferą.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm zostało zapowiedziane w sierpniu 2016 roku i stanowi kontynuację wydanego trzy lata wcześniej Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas. Gra zmierza na PC oraz urządzenia z system iOS. Data premiery nie jest na razie znanatwórcy otwarcie przyznają, że przed nimi wciąż bardzo dużo pracy.

  1. Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm – zapowiedziano nowy klon serii Legend of Zelda
  2. Oceanhorn – oficjalny blog serii