Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2015, 10:02

autor: Góral

Hitman - zobacz kilkanaście minut rozgrywki z nowej odsłony serii

Do sieci wyciekł kilkunastominutowy materiał wideo z rozgrywką z nadchodzącego Hitmana. Tytuł ukaże się na początku grudnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

Kilka dni temu do sieci wyciekły nowe materiały związane z nadchodzącym Hitmanem. To jednak nie koniec przecieków, gdyż dziś pojawił się kilkunastominutowy fragment rozgrywki, na którym zaprezentowano większość najważniejszych aspektów zabawy, a więc skradanie się, ciche zabójstwa, przebieranie się itd. Krótko pisząc, zdecydowanie warto rzucić okiem. Przypominam, że tytuł ukaże się 8 grudnia bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Wydawca i deweloper postanowili jednak skorzystać z dość nietypowego rozwiązania. Na początku otrzymamy bowiem duży fragment produkcji, oferujący trzy rozbudowane lokacje - Paryż, południe Włoch i Marrakesz. Natomiast w kolejnych miesiącach udostępniane będą następne miejscówki i lokacje. Na szczęście cała dodatkowa zawartość będzie całkowicie darmowa, a tytuł nie doczeka się płatnych rozszerzeń.

Hitman - zobacz kilkanaście minut rozgrywki z nowej odsłony serii - ilustracja #1
Hitman w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji
  • Deweloper: IO Interactive
  • Wydawca: Square Enix
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 8 grudnia 2015 roku

Nowy Hitman został oficjalnie zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3. Firma Square Enix ujawniła projekt w trakcie konferencji Sony, gdzie pokazano zwiastun CGI i zdradzono, że posiadacze konsoli PlayStation 4, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na grę, otrzymają dostęp do ekskluzywnych beta-testów. Oprócz tego, w ciągu pierwszego roku po premierze dostaną oni sześć unikatowych kontraktów.

Podczas zabawy wcielimy się oczywiście w słynnego Agenta 47, który będzie wykonywał rozmaite misje i zadania w różnych zakątkach globu. Twórcy zrezygnowali z liniowej struktury gry i następujących po sobie misji, na rzecz samodzielnego wybierania zleceń, z których niektóre będą dostępny wyłącznie w określonym czasie. Kolejną różnicą w stosunku do przednich odsłon, mają być bardzo rozległe lokacje, pozwalające na jeszcze większą swobodę działania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Hitman

Hitman